• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta do Pokoju Nastolatka

Szukasz pięknej tapety do pokoju dla nastolatków? Wybraliśmy dla ciebie najpiękniejsze. Możesz zamówić fototapetę do swojego pokoju z wszelkiego rodzaju odbitkami i motywami. Jesteśmy najtańszą stroną internetową na tapetę z włókniny. Włóknina jest najlepszą tapetą: łatwo się wisi, nie kurczy i nie pęka.

Sortuj wg

Produkty 1-100 z 385

na stronę
Botanical Beauty - Panorama
Designer Collection
Sir Edward
Lamborghini Huracán - Silnik
Designer Collection
Premium
Lamborghini Huracán - Przód, czarny
Designer Collection
Premium
Dawne niemieckie lotnisko
Designer Collection
Głębokość
Designer Collection
Stary beton
Premium
Ściany do 12 metrów!
Winda
Premium
Willemsbrug.
Premium
Zwietrzała ściana
Premium
Słupy z nitami
Premium
Amerykańska ciężarówka
Premium
Stary odrestaurowany mur miejski
Premium
Dwa dolary
Premium
Sortuj wg

Produkty 1-100 z 385

na stronę

Tapeta pokojowa dla nastolatków wykonana na miarę

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Lubisz filmy? Więc zamień swój pokój w kino! A może jesteś artystą? Następnie wydrukuj na ścianie wszelkiego rodzaju fajne obrazy. Jeśli jesteś trochę starszy, możesz też zmienić pokój w kawiarnię na basenie lub udekorować ściany tapetami z salonu piękności. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich nadruków na tapetach na naszej stronie internetowej. Jeśli nie możesz znaleźć swojej ulubionej tapety, wyślij nam wiadomość e-mail i powiedz, co chciałbyś zrobić. Pomożemy Ci zmienić Twój pokój w super fajne miejsce!

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.