• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta do Pokoju Nastolatka

Szukasz pięknej tapety do pokoju dla nastolatków? Wybraliśmy dla ciebie najpiękniejsze. Możesz zamówić fototapetę do swojego pokoju z wszelkiego rodzaju odbitkami i motywami. Jesteśmy najtańszą stroną internetową na tapetę z włókniny. Włóknina jest najlepszą tapetą: łatwo się wisi, nie kurczy i nie pęka.

Sortuj wg

Produkty 1-100 z 406

na stronę
Ulice w Nowym Jorku
Designer Collection
Graffiti Love
Premium
Amerykańska ciężarówka
Premium
Jungle Leopard
Designer Collection
Lion
Designer Collection
Dwa dolary
Premium
Broadway Times Square
Designer Collection
Dark Lion
Designer Collection
Graffiti z literami na drewnie
Premium
Opuszczony krajobraz zimowy
Designer Collection
Lamborghini Huracán - Silnik
Designer Collection
Premium
Lamborghini Huracán - Przód, czarny
Designer Collection
Premium
Winda
Premium
Stara ściana
Premium
Nierówne cegły
Premium
Zwietrzały beton
Premium
Willemsbrug.
Premium
Zwietrzała ściana
Premium
Słupy z nitami
Premium
Stare betonowe palowanie ścianek szczelnych
Premium
Skyline
Premium
Stary odrestaurowany mur miejski
Premium
Ściana z chropowatymi kamieniami
Premium
Wzór dwóch dolarów
Premium
Formula 3 - Lower front view
Premium
Formula 3 - Front view - dark
Premium
Formula 3 - Lower side view - dark
Premium
Formula 3 - Rear view - dark
Premium
Sortuj wg

Produkty 1-100 z 406

na stronę

Tapeta pokojowa dla nastolatków wykonana na miarę

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Lubisz filmy? Więc zamień swój pokój w kino! A może jesteś artystą? Następnie wydrukuj na ścianie wszelkiego rodzaju fajne obrazy. Jeśli jesteś trochę starszy, możesz też zmienić pokój w kawiarnię na basenie lub udekorować ściany tapetami z salonu piękności. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich nadruków na tapetach na naszej stronie internetowej. Jeśli nie możesz znaleźć swojej ulubionej tapety, wyślij nam wiadomość e-mail i powiedz, co chciałbyś zrobić. Pomożemy Ci zmienić Twój pokój w super fajne miejsce!

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.