• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta ze zwierzętami

Tapeta ze zwierzętami w naturalnej wielkości. Posiadamy ogromną kolekcję tapet ze zwierzętami. Umieść piękne zdjęcia dzikich zwierząt na swojej tapecie. A może Twoje dziecko chciałoby mieć dinozaura na ścianie? W naszej kolekcji znajduje się tapeta z dzikimi zwierzętami, tapeta ze zwierzętami leśnymi, tapeta ze zwierzętami dżungli oraz tapeta ze zwierzętami w czerni i bieli. 

Kupuj wg
Sortuj wg

Produkty 1-100 z 959

na stronę
Lion Close Up
Designer Collection
Motyl paw
Designer Collection
Lecący orzeł
Designer Collection
Jungle Cockatoo
Designer Collection
Spoglądający orzeł morski
Designer Collection
Pawie pióra
Designer Collection
Sortuj wg

Produkty 1-100 z 959

na stronę

Tapeta ze zwierzętami na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę, możesz łatwo zamówić ją online. Kliknij zdjęcie i podaj wymiary swojej ściany. Wybierz za pomocą palca lub myszki, które części zdjęcia chcesz zobaczyć na wydruku. Możesz wybrać również odbicie lustrzane zdjęcia lub zmienić jego kolory na czarno-białe.

Dookoła tapety dodrukujemy standardowy 5 cm margines, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Oznacza to, że fototapeta będzie w efekcie o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończeniu klejenia fototapety możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby Twoja tapeta miała dokładnie taki rozmiar, jaki podałeś przy składaniu zamówienia.

Sprawdź opcję „Pokaż pasy”, aby upewnić się, na ile części podzielimy Twoją tapetę. Docelowo pasy mają wymiary 60 na 80 cm. Za dodatkową opłatą możesz wybrać szerszy rozmiar pasów. Cena zwiększa się, ponieważ większy rozmiar rolek oznacza większą paczkę, a co za tym idzie dodatkowe opłaty za pakowanie i transport.

Oprócz wielu gatunków zwierząt posiadamy również tapety z nadrukami pasków zebry, cętek pantery lub krowich łat. Lista zwierząt nie ma końca. Jeśli nie znajdziesz na niej ulubionego zwierzaka, prosimy o kontakt. Pomożemy Ci znaleźć Twoją wymarzoną tapetę ze zwierzętami. Jeśli masz swoje własne zdjęcia w wysokiej jakości, możemy je nadrukować na tapetę. Nasz zespół z pewnością sprawdzi, czy Twoje zdjęcie posiada odpowiednią jakość. Najpiękniejsza tapeta ze zwierzętami może zostać łatwo zamówiona online.

Własna produkcja i szybka wysyłka

Fototapetę drukujemy na drukarkach wielkoformatowych w jednym kawałku. Wzory zawsze będą płynnie ze sobą połączone.

Nasze tapety są wykonane wyłącznie z włókniny bez PCV. Tapeta z włókniny nie kurczy się, doskonale oddaje ostrość wydruku i jest łatwa w naklejaniu. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i są bezzapachowe.