• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta ze słoniami

Jeśli masz ochotę zobaczyć słonie w ich naturalnym środowisku, możesz udać się do Azji czy Afryki. Możesz również podziwiać te majestatycznie zwierzęta w pobliskim zoo lub parku safari. Ale czy nie byłoby fajnie, gdybyś nie musiał nawet wychodzić z własnego pokoju, aby móc zobaczyć słonia? Z naszymi fototapetami ze słoniem jest to możliwe. 

Sortuj wg

Produkty 35

na stronę
The Matriarch
Designer Collection
The land of giants
Designer Collection
Follow me
Designer Collection
Family portrait
Designer Collection
Elephant qTai Chiq
Designer Collection
Dark Elephant
Designer Collection
Elephant With Hummingbirds
Designer Collection
Elephant Playing
Designer Collection
Różne zwierzęta z dżungli w kolorze zielonym
Designer Collection
Lemonwalls
Sortuj wg

Produkty 35

na stronę

Tapeta ze słoniem w różnych kształtach i rozmiarach

W Fototapety posiadamy ogromną kolekcję tapet ze słoniem. Posiadamy tapety 3D ze słoniem, które dają wrażenie, jakby zwierzę wręcz wychodziło ze ściany. Ponadto mamy piękną tapetę ze słoniem w czerni i bieli, jak również przechadzającego się w stadzie. Znajdziesz u nas także słonie na sawannie, słonie na tle zachodzącego słońca oraz stado afrykańskich słoni stojących przed wielką górą. Możesz też wybrać tapetę przedstawiającą fakturę słoniowej skóry lub rysunki słoni.

Co więcej, możesz zapewnić swojemu wnętrzu niesamowity efekt, umieszczając na ścianie piękne zdjęcie przedstawiające te największe żyjące zwierzęta lądowe na ziemi.

Fototapeta ze słoniem do różnych pomieszczeń

Z naszym ogromnym wyborem fototapet ze słoniami, z pewnością znajdziesz odpowiednią tapetę do każdego pokoju i salonu. Nadruki z wesołym słoniem i słoniem z sercem to idealny wybór do dziecięcego pokoju. Dzięki neutralnym kolorom, takim jak sepia oraz czerń i biel, realistyczne zdjęcia słoni pasują do różnych stylów wnętrz - od wiejskiego po nowoczesny. A wyjątkowy wizerunek słonia i buddystów to doskonała tapeta do szkoły jogi, pokoju medytacyjnego lub gabinetu masażu. Wprowadzi do wnętrza aurę spokoju i pogody ducha.

Tapeta ze słoniami na wymiar

Jeśli wybrałeś już swoją ulubioną tapetę ze słoniami, możesz od razu zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy produkcję fototapety. Twoją tapetę ze słoniem wydrukujemy na naszych wielkoformatowych drukarkach. Tapeta powstaje w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Używamy wyłącznie tapet z flizeliny bez PCV. Tapety z włókniny nie kurczą się, świetnie oddają ostrość wydruku i są proste w naklejaniu. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i nie posiadają zapachu. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia, a dostawa wynosi 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowe 5 cm marginesu, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie proste. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończeniu naklejania możesz z łatwością usunąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz zamówić tapetę w dokładnie określonym rozmiarze.

Zadowolony?

Jeśli podoba Ci się efekt uzyskany z naszą tapetą, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie z wynikami Twojej pracy lub podzielisz się nim nami na mediach społecznościowych?