• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Kolorowa tapeta

Kochamy kolory! Ty również? Jeśli tak, wybierz jedną z naszych kolorowych fototapet. Posiadamy kolorowe tapety z różnymi wzorami, a także fototapety z najpiękniejszymi kolorowymi kwiatami, plamami farb oraz ilustracjami. W naszej kolekcji znajdziesz piękną, kolorową tapetę pasującą do każdego pokoju dziecięcego. Wybrałeś już swoje piękne, pełne kolorów zdjęcie? Jeśli tak wyślij je nam i stwórz z niego fototapetę. 

Sortuj wg

Produkty 32

na stronę
Sortuj wg

Produkty 32

na stronę

Tapeta we wszystkich kolorach tęczy

Dzieci kochają kolory! Szczególnie w swoich sypialniach. Ale czy nie uważasz, że ściana pomalowana na ładny kolor jest trochę zbyt zwyczajna? Jeśli tak, wybierz jedną z naszych kolorowych fototapet. Mamy tapety we wszystkich kolorach tęczy, dzięki czemu sypialnia Twojego maluszka, dziecka czy nastolatka zostanie natychmiast rozjaśniona najpogodniejszymi kolorami.

Nasza kontrola jakości automatycznie wskaże Ci, czy Twoje zdjęcie jest odpowiedniej jakości. Masz wątpliwości? Prosimy o kontakt z naszym zespołem projektowym, który chętnie Ci pomoże. Dzięki temu zamówienie kolorowej fototapety do pokoju dziecięcego jest niezwykle proste.

Kolorowa fototapeta: jedyna ściana zaprojektowana przez dzieci

A co powiesz na tapetę z kolorowymi rysunkami? Wybierz piękny rysunek, który samodzielnie wykonał Twój syn lub córka i powiększ go na fototapecie. W ten sposób możesz cieszyć się nim każdego dnia. Jeszcze fajniej byłoby wybrać rysunek, który dzieci mogą samodzielnie pokolorować. Dzięki temu będą mogły wreszcie porysować coś na ścianie. Dzieci z pewnością będą zachwycone!

Kolorowa tapeta na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną kolorową tapetę do pokoju dziecięcego, możesz łatwo zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, zaczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy kolorową tapetę na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, więc wzory łatwo się ze sobą łączą.

Drukujemy wyłącznie tapety z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w montażu. Korzystamy z tuszy na bazie wody, które są bezzapachowe. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po naklejeniu tapety możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, abyśmy wydrukowali Twoją tapetę dokładnie w takim rozmiarze, jaki podałeś.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu gdy otrzymasz swoje zamówienie, będziesz mógł od razu nakleić swoją tapetę.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatu, chętnie się o tym dowiemy. Może wyślesz nam zdjęcie efektów lub podzielisz się nim w naszych mediach społecznościowych?