• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapety na zamówienie

Chciałbyś mieć na swojej ścianie spersonalizowaną fototapetę? Żaden problem!

Produkujemy wyłącznie fototapety na zamówienie. Obrazy są skalowalne, dlatego tapeta zawsze będzie pasować idealnie. Nie ma dla nas znaczenia, czy ściany mają wysokość 2 metrów, czy 3 metrów, a szerokość 1,5 metra. Nasz własny proces produkcyjny, zespół projektowy i odpowiednie oprogramowanie sprawiają, że możemy wyprodukować fototapetę w dowolnym rozmiarze.

fotobehang op maat

Fototapety na duże ściany

Najważniejszą rzeczą dla dużych formatów jest zachowanie ich doskonałej jakości. Czasami, może być to problematyczne ze zdjęciami, które składają się z pikseli. Ostry wydruk jest uzależniony od liczby pikseli oraz rodzaju aparatu, którym zostało wykonane zdjęcie. Dla większych formatów zalecamy wybieranie zdjęć o wysokiej jakości lub plików wektorowych. Charakterystyczną cechą plików wektorowych jest to, że mogą być skalowane w nieskończoność bez ryzyka utraty jakości. Jeśli nie chcesz, aby Twoja tapeta miała gorszą jakość, zapoznaj się z naszą fototapetą ze wzorami. Wszystkie te zdjęcia są skalowalne. W polu z komentarzem możesz napisać nam, jaką wielkość powinna mieć wydrukowana część. Na przykład, zdjęcie samochodu może mieć 10 cm, ale również 1 m. Każdy wybrany rozmiar z pewnością zapewni inny efekt na ścianie. Możliwa jest również kombinacja małych i dużych wzorów.

W standardzie produkujemy fototapety z 5 cm marginesem. W związku z tym, że ściany i sufity rzadko kiedy są proste, zalecamy skorzystanie z marginesu. Możesz wpisać wybrane rozmiary podczas zamówienia online, a nasze oprogramowanie automatycznie doliczy 5 cm margines. Podczas klejenia pierwszej tapety należy pamiętać o marginesie. Dodatkowo zapoznaj się z naszą instrukcją montażu, która zostanie dostarczona do Ciebie wraz z pierwszą tapetą.

Jeśli chcesz tapetować drzwi o dokładnym rozmiarze, możemy wydrukować fototapetę i przyciąć ją z dokładnością co do milimetra. Możesz też wskazać w opcjach, czy chcesz użyć marginesu. Mamy możliwość wydrukowania obrazów w rozmiarze plakatu, więc jeśli zobaczysz piękny obraz, możemy wydrukować go na wymiar na tapecie flizelinowej. Następnie możesz przykleić go do ściany za pomocą kleju do tapet lub umieścić w ramce, lub zawieszce na plakat.

Płynnie połączone pasy

Pasy tapety są do siebie zawsze idealnie dopasowane. Między pasami nie ma marginesów i można je łatwo ze sobą skleić. Warstwa klejąca i solidny materiał sprawiają, że pasy łatwo się do siebie dopasowują i pozostają na swoim miejscu. Drukujemy wyłącznie na tapetach flizelinowych, których zaletą jest to, że nie kurczą się, a po tapetowaniu nie widać żadnych granic.

fotobehang op maat
Fototapety na wymiar

Zwracamy uwagę na szerokość ściany i odpowiednio dostosowujemy do niej szerokość pasów tapety. Dzięki tej metodzie wszystkie pasy mają prawie taką samą szerokość i nie musisz martwić się o pozostały mały pasek na początku lub na końcu ściany. Wykonując pasy na wymiar, praktycznie nie marnujemy materiału, co z kolei skutkuje korzystniejszą ceną. W zależności od szerokości ściany otrzymasz równe pasy o szerokości od 50 do 80 cm. Możemy również wydrukować dla Ciebie pasy o szerokości 150 cm. Miej na uwadze, że ten rozmiar może być trudniejszy do przyklejenia. Takie rolki pakujemy w większą paczkę, dlatego wzrastają koszty transportu. Pamiętaj, aby w razie potrzeby dodać swoje komentarze odnośnie do rozmiarów pasów podczas składania zamówienia.

Jak możemy pomóc?

Czy masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych fototapet, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi w naszym dziale pomocy? Jeśli tak, prosimy o kontakt:

….to nie wszystko…

Szybka przesyłka

Jesteśmy odpowiedzialni za cały proces produkcji, dlatego możemy współpracować z Tobą na każdym etapie zamówienia. Upewnimy się, że otrzymasz swoją fototapetę w ciągu 3-5 dni roboczych.

Ponad 2000 wzorów

Współpracujemy z fotografami i projektantami, dzięki czemu co tydzień pojawiają się u nas nowe wzory, które możesz umieścić na swojej fototapecie.

Satysfakcja klienta

Przeczytaj recenzje, jakie otrzymaliśmy od klientów na Google, Facebooku lub Trusted Shops. Same pochwały! Czy następna recenzja będzie Twoja?