• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Żurawie na tapecie

Widok żurawi, które migrują na półkulę południową od połowy października do połowy grudnia w dużej formacji V jest przepiękny. Wylatują ze Skandynawii, następnie często kierują się wzdłuż wschodniej Holandii do Francji i lecą nad Pirenejami. Ostatecznym celem podróży jest południowa Hiszpania i północna Afryka. Żurawie latają pod błękitnym niebem, podczas sennych zachodów słońca, a gdy pogoda jest nieprzyjemna, także pod najbardziej złowrogim niebem. 

Sortuj wg

Produkty 29

na stronę
Dżungla z żurawiami
Designer Collection
Lemonwalls
Dżungla z szarymi, gradientowymi żurawiami
Designer Collection
Lemonwalls
Gałązka z motywem zwierząt z dżungli w kolorze taupe
Designer Collection
Lemonwalls
Dżungla z żurawiami w kolorze Taupe
Designer Collection
Lemonwalls
Crane Birds
Designer Collection
Sir Edward
Dżungla z żurawiami w kolorze zielonym
Designer Collection
Lemonwalls
Sortuj wg

Produkty 29

na stronę

Fototapeta z żurawiami

Żurawie mają długie, szerokie skrzydła, które pozwalają im pokonywać duże odległości. W połączeniu z długimi szyjami i cofniętymi nogami, ich sylwetki tworzą piękny kontrast na fototapetach z żurawiami. Jednak ten widok jest nie tylko przyjemny dla oka. Te wyjątkowe ptaki mają również wartość symboliczną. Są postrzegane jako posłaniec pokoju i szczęścia oraz symbolizują mądrość, zdrowie, lojalność i długowieczność. Dzięki tapecie z żurawiem w stylowy sposób wpleciesz te wartości w swoje wnętrze.

Zróżnicowane warunki pogodowe zapewniają fenomenalne zdjęcia, co sprawia, że fototapeta z żurawiami przyciągnie wzrok w Twoim domu.

Tapeta z żurawiem we wnętrzu

Co więcej, tapeta z żurawiem wniesie wyjątkową atmosferę do Twojego domu i przyniesie odrobinę natury do środka. W zależności od tego, jaką tapetę z żurawiem wybierzesz, możesz jej użyć w swoim wnętrzu na różne sposoby. Możesz wytapetować całą ścianę lub tylko jej część. Fototapety z żurawiami są u nas dostępne w różnych odcieniach kolorystycznych. W ten sposób zawsze znajdziesz idealny wzór pasujący do pokoju, w którym chcesz umieścić swoją tapetę. Nasza wskazówka: do dalszego wystroju wnętrza używaj elementów z tej samej rodziny kolorów. Są to kolory, które pochodzą od siebie lub dobrze do siebie pasują. W ten sposób zapewnisz spójną całość, a tapeta z żurawiem stanie doskonałą ozdobą.

Tapeta z żurawiem na zamówienie

Jeśli wybrałeś już piękną tapetę z żurawiem, możesz ją łatwo zamówić online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, natychmiast rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Twoją fototapetę wydrukujemy na naszych drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku, dzięki czemu wzory idealnie łączą się ze sobą.

Wykorzystujemy wyłącznie tapety z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Stosujemy tusze są na bazie wody, które są bezwonne. Produkcja odbywa się w ciągu 24 godzin w dni robocze, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Pamiętaj! Zwykle dodrukujemy dodatkowe 5 cm dookoła tapety ze względu na to, że ściany nie zawsze są idealnie proste. Wydrukowana fototapeta będzie więc o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończonym tapetowaniu należy odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby Twoja tapeta została wydrukowana dokładnie w takim rozmiarze, jak w zamówieniu.