• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta starożytność i symbole

Chciałbyś mieć hieroglify na ścianie? Przenieś starożytny świat do swojego domu dzięki pięknym zdjęciom nawiązującym do przeszłości. Wybierz motyw starożytnego Egiptu, piękne stare kościoły lub okna z witrażami. Wybrane przez Ciebie zdjęcia stworzą magiczną atmosferę w Twoim wnętrzu. Masz problem ze znalezieniem wysokiej jakości zdjęcia, które mógłbyś umieścić na ścianie? Bez wahania skontaktuj się z nami. 

Sortuj wg

Produkty 21

na stronę
Sortuj wg

Produkty 21

na stronę

Przenieś się w czasie z fototapetą z elementami religijnymi i symbolami

Historyczne świątynie i zamki, starożytne monety i hieroglify. Dzięki naszej fototapecie nawiązującej do starożytności i symboli z łatwością cofniesz się w czasie za każdym razem, gdy wejdziesz do pokoju z naszą fototapetą. Wybierz ładny szczegół budynku kościoła, charakterystycznej ulicy lub prześlij nam własne zdjęcie.

Fototapetę z elementami religijnymi i symbolami możesz łatwo i szybko zamówić online.

Fototapeta starożytność i symbole na zamówienie

Jeśli wybrałeś dla siebie piękną tapetę nawiązującą do starożytności i symboliki, możesz ją łatwo zamówić online. Po otrzymaniu Twojego zamówienia od razu przystąpimy do pracy nad Twoją tapetą. Twoją tematyczną fototapetę ze starożytnością, symbolami i religią wydrukujemy na naszych drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku, dzięki czemu wzory idealnie się ze sobą łączą.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu, gdy tylko otrzymasz swoje zamówienie, będziesz mógł od razu przystąpić do naklejania tapety.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może chcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?