Fototapeta do Korytarza

Przedpokój jest często małą przestrzenią i czasami zapomina się o nim zwrócić uwagę. Jest jednak kilka pięknych pomysłów, aby uzyskać ładny korytarz. Dzięki liniom szerokości i długości można optycznie podwyższyć lub wydłużyć korytarz. Często wystarczy tapetować jedną stronę wejścia. Wybraliśmy dla Państwa kilka pięknych tapet do wykorzystania w korytarzu. Jeśli mają Państwo piękne zdjęcie, prosimy o przesłanie go do nas.

Kiedy przekroczysz próg domu, od razu możesz poczuć się jak w domu z piękną tapetą w przedpokoju. Możesz wybrać ciepłe kolory lub na przykład zdjęcia przyrodnicze, takie jak kwiaty i liście. 

Kupuj wg
Filtry
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 287

Strona
Upper Lausitzian Library of Sciences
Słonecznik w polu
Kwiat lotosu różowy
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 287

Strona
Fototapeta do Korytarza

Tapeta korytarzowa wykonana na miarę

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.