• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta artystyczna

Chciałbyś mieć na swojej ścianie obraz czy zmienić ją całą w dzieło sztuki? W naszym sklepie możesz znaleźć tapety z dziełami sztuki i obrazami, które później możesz umieścić na ścianie. Do naszego katalogu wybraliśmy piękne obrazy, które możemy wydrukować na fototapecie. Wybieraj spośród różnych stylów malarskich.

Sortuj wg

Produkty 1-100 z 345

na stronę
Nocna Straż
Rijksmuseum
Mleczarka.
Rijksmuseum
Ulica
Rijksmuseum
Szczęśliwa rodzina
Rijksmuseum
W miesiącu lipcu
Rijksmuseum
Dzieci morza
Rijksmuseum
Poranna przejażdżka wzdłuż plaży.
Rijksmuseum
Portret Gerarda Andriesza Bickera.
Rijksmuseum
Portret dziewczyny w kolorze niebieskim.
Rijksmuseum
Martwa natura z kwiatami i zegarkiem.
Rijksmuseum
Skaliste morze ze statkami
Rijksmuseum
Włoski krajobraz z sosnami parasolowymi
Rijksmuseum
Bitwa pod Waterloo.
Rijksmuseum
Zmoczenie w Abcoude
Rijksmuseum
Bukiet kwiatów
Rijksmuseum
Wianek z owoców z kilkoma kwiatami
Rijksmuseum
Kurczęta i kaczki
Rijksmuseum
Złota rybka
Rijksmuseum
Martwa natura z leśnymi truskawkami
Rijksmuseum
Martwa natura kwiatowa
Rijksmuseum
Krajobraz zimowy
Rijksmuseum
Wnętrze Cunerakerk w Rhenen
Rijksmuseum
Wazon z kwiatami, Jan Davidsz
Rijksmuseum
Sortuj wg

Produkty 1-100 z 345

na stronę

Arcydzieła światowego malarstwa na twojej ścianie

Mleczarka, martwa natura z kwiatami lub The Night Watch - przepiękne obrazy z Rijksmuseum, które teraz mogą zawisnąć na Twojej ścianie. Dzięki fototapecie z dziełami sztuki możesz zmienić swoją ścianę w prawdziwe arcydzieło. Poza arcydziełami możesz również wybierać tapety ze sztuką współczesną, graffiti, rzeźbami lub sztuką abstrakcyjną.

Swoją drogą, czy wiesz, że współpracujemy z Rijksmuseum, powiększając naszą kolekcję o słynne dzieła dawnych mistrzów? Ale jeśli szukasz nowoczesnego obrazu, tapety graffiti lub klasycznego obrazu, również je u nas znajdziesz. Jeśli masz własne zdjęcie lub obraz, daj nam znać - zobaczymy, czy możemy je dla Ciebie wydrukować. Szukasz innego nadruku na tapetę artystyczną? Skontaktuj się z nami, a my chętnie poszukamy z Tobą idealnego obrazu. Tapety z dziełami sztuki i obrazami można łatwo kupić online.

Fototapeta z twoim obrazem

Czy Twój maluch wykonał piękne dzieło sztuki, które chciałbyś wydrukować na fototapecie? A może sam byłeś wyjątkowo kreatywny i chciałbyś się podzielić swoją pracą ze wszystkimi? Prześlij nam swoją grafikę za pośrednictwem strony internetowej, a nasz zespół projektowy sprawdzi, czy jakość zdjęcia jest wystarczająco dobra, aby umieścić je na fototapecie.

Artystyczna tapeta na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z dziełem sztuki, możesz łatwo zamówić ją online. Kliknij zdjęcie i podaj wymiary swojej ściany. Wybierz za pomocą palca lub myszki, które części zdjęcia chcesz zobaczyć na wydruku. Możesz wybrać również odbicie lustrzane zdjęcia lub zmienić jego kolory na czarno-białe.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu, gdy tylko otrzymasz swoje zamówienie, będziesz mógł od razu przystąpić do naklejania tapety.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?