• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta z psami

Nieważne, czy kochasz psy, chcesz udekorować specjalne pomieszczenie dla swojego psa lub rozjaśnić pokój dziecięcy subtelnymi nadrukami zwierzęcymi - tapeta z psem stanie się atutem Twojej ściany. Co więcej, doskonale sprawdza się w pomieszczeniach biznesowych, takich jak poczekalnia, gabinet weterynaryjny, wejście do salonu pielęgnacji psów lub hotelu dla zwierząt, w którym możesz zostawić swojego czworonożnego przyjaciela na przyjemne wakacje. 

Sortuj wg

Produkty 14

na stronę
Sortuj wg

Produkty 14

na stronę

Różne rodzaje tapety z psem

Możesz u nas na przykład zakupić bardzo fajną tapetę z psimi łapkami - do wyboru mamy kilka różnych wariantów. Zabawny wzór z łapami może być dowolnej wielkości, w różnych odcieniach szarości lub na białym tle. Znajdziesz u nas także spokojniejszy wzór z czarnymi psimi łapkami przeplatanymi kropkami na kremowym tle. Pięknym przykładem fototapety z psem jest naturalnej wielkości obraz artysty Melchiora de Hondecoetera pt. „Kury i kaczki”.

W kolekcji Fototapety posiadamy wiele bardzo ładnych rodzajów tapet z psami.

Fototapeta ze zdjęciem twojego psa

Jedyne czego potrzebujesz to najpiękniejsze zdjęcie własnego psa na ścianie? Jest to jedna z dostępnych u nas możliwości. Możesz zamówić tapetę z wybranym przez siebie zdjęciem. Jeśli będzie wystarczająco duże, wydrukujemy dla Ciebie zdjęcie na wysokiej jakości tapecie. W ten sposób stworzysz niepowtarzalny dodatek dla swojego domu i będziesz mógł powiesić na ścianie swoją ulubioną mordkę naturalnej wielkości. Co więcej, świetne jest to, że możesz samodzielne określić oprawę, kolory i kompozycję. W ten sposób masz pewność, że tapeta z psem będzie pasować do pokoju, który remontujesz.

Tapeta z psem na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją ulubioną tapetę z psem, możesz od razu zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy produkcję fototapety. Twoją tapetę z psami wydrukujemy na naszych wielkoformatowych drukarkach. Tapeta powstaje w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Używamy wyłącznie tapet z flizeliny bez PCV. Tapety z włókniny nie kurczą się, świetnie oddają ostrość wydruku i są proste w naklejaniu. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i nie posiadają zapachu. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia, a dostawa wynosi 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowe 5 cm marginesu, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie proste. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończeniu naklejania możesz z łatwością usunąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz zamówić tapetę w dokładnie określonym rozmiarze.

Zadowolony?

Jeśli podoba Ci się rezultat, koniecznie daj nam znać. Może prześlesz nam zdjęcie z efektem swojej pracy lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?