• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
 • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
 • Szybka dostawa do domu

Polityka Prywatności Wallgroup B.V.

1 stycznia 2021

W naszym sklepie internetowym przetwarzamy wrażliwe dane i dane osobowe. Uważne obchodzenie się z danymi osobowymi jest priorytetem dla Wallgroup B.V., dlatego wszystkie uzyskane przez nas dane osobowe są przez nas przetwarzane i chronione z najwyższą uwagą.

Podczas przetwarzania danych osobowych postępujemy zgodnie z wymogami przepisów dotyczących prywatności. Przepisy dotyczące prywatności oznaczają między innymi, że:

Każda próba przetwarzania danych osobowych i danych wrażliwych odbywa się zgodnie z aktualnymi wymogami i przepisami dotyczącymi prywatności. Wykonujemy następujące działania, które są w zgodzie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi prywatności:

 • Jeszcze przed rozpoczęciem przetwarzania danych osobowych, zawsze określamy cel tego działania, poprzez niniejszą politykę prywatności;
 • Ograniczamy zbieranie danych osobowych wyłącznie do tych danych, które są niezbędne do celów zgodnych z prawem;
 • Na początku zawsze prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych w przypadkach, gdy jest wymagane otrzymanie Twojej zgody przed przystąpieniem do dalszych działań. Podejmujemy odpowiednie środki bezpieczeństwa, aby chronić Twoje dane, wliczając w to wymagania co do stron przetwarzających Twoje dane osobowe w naszym imieniu;
 • Szanujemy Twoje prawo do wglądu, możliwości korekty lub usunięcia Twoich danych na Twoją prośbę.

Firma Wallgroup B.V. odpowiada za przetwarzanie danych. W tej polityce prywatności szczegółowo wyjaśniamy rodzaj zbieranych przez nas danych osobowych, w jaki sposób z nich korzystamy oraz do jakich celów je wykorzystujemy w sklepie internetowym https://www.wallgroup.com. Zachęcamy do uważnego przeczytania niniejszej polityki prywatności. Jeśli masz do nas jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się, jakie Twoje dane są przez nas przechowywane, skontaktuj się z Wallgroup.

Przetwarzanie zamówienia
W momencie, gdy składasz u nas zamówienie, wykorzystujemy Twoje dane osobowe do jego poprawnego przetworzenia. Następnie możemy przekazać Twoje dane osobowe firmie dostarczającej zamówienia, aby mogła ona przekazać Ci zakupiony towar. Ponadto otrzymujemy informacje dotyczące Twojej płatności od Twojego banku lub firmy wydającej kartę kredytową.

W tym celu wykorzystujemy Twój adres e-mail, numer telefonu, adres do korespondencji, dane uzupełniające i informacje dotyczące płatności. Przechowujemy te informacje do momentu, aż Twoje zamówienie zostanie zakończone. Niektóre dane klientów są przez nas przechowywane przez dłuższy okres ze względu na obowiązek wynikający z ustawy.

Udostępnianie danych stronom trzecim
Współpracujemy z określonymi firmami, którym możemy udostępniać Twoje dane. Przekazujemy je tylko wtedy, gdy zezwala na to Twoje lokalne prawo. Współpracujemy wyjątkowo ściśle z niektórymi dostawcami usług, w tym z firmami dostarczającymi usługi techniczne, dbającymi o obsługę klienta lub z firmami zajmującymi się logistyką. Te firmy mogą więc przetwarzać Twoje dane osobowe w naszym imieniu, jednak wyłącznie na specjalnych warunkach. Jeśli wykorzystujemy Twoje dane osobowe w celu realizacji zamówienia, usługodawcy uzyskają do nich dostęp tylko na czas i w zakresie, który jest niezbędny do wykonania usługi.

Dane dotyczące płatności dla osób trzecich

Na naszej stronie oferujemy różne opcje płatności. W tym celu współpracujemy z dostawcą usług Adyen. Firma otrzymuje od nas dane dotyczące płatności. Odnosi się to wyłącznie do danych klienta, które są niezbędne do realizacji zamówienia.

Klarna
Jedną z oferowanych przez nas metod płatności jest Klarna. Aby zaoferować Ci opcję płatności Klarna, podczas finalizacji zamówienia możemy przekazać Twoje dane kontaktowe i szczegóły zamówienia firmie Klarna, aby operator ocenił czy transakcja kwalifikuje się do oferowanej przez niego formy płatności i odpowiednio dopasował daną formę płatności. Twoje dane osobowe są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności Klarna. Dowiedz się więcej: https://www.klarna.com/international/privacy-policy/.

Twoje konto
Aby uzyskać dostęp do pewnych sekcji naszego sklepu internetowego, musisz się najpierw zarejestrować. Musisz podać informacje o sobie i wybrać nazwę użytkownika. Z tymi informacjami, możesz stworzyć konto, na które możesz zalogować się, korzystając z wybranej nazwy użytkownika oraz hasła. Nie przetrzymujemy danych dotyczących Twojego hasła w naszym systemie i wyłącznie Ty możesz zmienić swoje hasło.

W tym celu wykorzystujemy dane dotyczące Twojej płatności, adres e-mail, imię, nazwisko i adres, adres do korespondencji oraz numer telefonu. Robimy to wyłącznie za Twoją zgodą. Przechowujemy powyższe informacje wyłącznie do momentu, aż zdecydujesz się zamknąć swoje konto.

Przechowujemy te informacje, abyś mógł się szybko zalogować i skontaktujemy się z Tobą wyłącznie w razie konieczności, w ramach realizacji umowy. Kiedy tylko zechcesz, możesz zmienić swoje dane personalne na swoim koncie.

Reklama
Chcielibyśmy wysyłać Ci reklamy na temat naszych ofert oraz nowych produktów i usług. Robimy to za pomocą różnych kanałów reklamowych:

Marketing e-mailowy
Otrzymasz od nas reklamy e-mailowe, jeśli zapiszesz się do naszego biuletynu. Jeśli zasubskrybujesz nasz biuletyn, będziemy regularnie, za Twoją zgodą, wysyłać Ci wiadomości, zgodnie z art. 6 (1) 1 lit. a) RODO, wykorzystując w tym celu wyłącznie wymagane lub ujawnione przez Ciebie dane. Możesz zrezygnować z otrzymywania naszego biuletynu w dowolnym momencie. Aby to zrobić, możesz wysłać nam wiadomość za pomocą wskazanej poniżej opcji kontaktu lub kliknąć odpowiedni link załączony w biuletynie. Po tym, gdy zrezygnujesz z subskrypcji, usuniemy Twój adres e-mail, chyba że wyraziłeś wyraźną zgodę na dalsze wykorzystanie Twoich danych. Zastrzegamy sobie prawo do dalszego wykorzystywania Twoich danych osobowych wyłącznie w sposób i w zakresie określonym przez prawo, o czym informujemy w niniejszym dokumencie.

Media społecznościowe
Wallgroup posiada profile w mediach społecznościowych, na portalach społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram. Na naszych kontach regularnie publikujemy i udostępniamy treści, oferty oraz rekomendacje produktów. Operatorzy portali społecznościowych rejestrują Twoje zachowanie za pomocą plików cookie i podobnych technologii podczas każdej Twojej interakcji na naszych fanpage’ach lub innych stronach na Facebooku i Instagramie. Operatorzy fanpage’ów mogą mieć wgląd do ogólnych statystyk na temat zainteresowań oraz charakterystyki demograficznej (np. regionu, płci czy wieku) osób, które odwiedzają daną stronę. Kiedy korzystasz z mediów społecznościowych, zakres i cel przetwarzania danych są określane przede wszystkim przez operatorów portali społecznościowych.

Reklamy graficzne
Przedstawiamy informacje i oferty firmy Wallgroup, bazując na Twoich zainteresowaniach. Otrzymasz od nas indywidualne rekomendacje produktów niezależnie od tego, czy zapisałeś się do naszego biuletynu. Zgodnie z aktualnymi przepisami, wykorzystujemy dane o Twoich wcześniejszych zakupach i zainteresowaniach w sposób preferencyjny. Pozwalają nam one określić, które produkty pasują do Twoich zainteresowań, na podstawie Twoich preferencji i danych profilowych, które nam przekazałeś, abyśmy mogli wybrać dla Ciebie indywidualne rekomendacje produktowe.

Informacje dotyczące lokalizacji
Jeśli wymaga tego usługa, możemy również zbierać od Ciebie dane o lokalizacji (GPS). W konkretnym momencie poprosimy o Twoją zgodę na stronie internetowej. Te dane dotyczące lokalizacji mogą być również gromadzone i przetwarzane przez dostawców, na przykład oprogramowania do nawigacji/map, takiego jak Mapy Google, jednak dane te mogą być także wykorzystywane przez firmę Google lub Apple. Nie mamy nad tym żadnej kontroli. Zawsze zapoznaj się z polityką prywatności odpowiednich dostawców.

Świadczenie na rzecz innych firm i instytucji

Z wyjątkiem wyżej wymienionych partnerów, w żadnym wypadku nie przekazujemy Twoich danych innym firmom ani instytucjom, chyba że zostaniemy do tego prawnie zobligowani (np. jeśli zażąda tego policja w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa).

Statystyki
Prowadzimy statystyki na temat korzystania z naszego sklepu internetowego. W naszym sklepie internetowym znajdziesz przyciski z odnośnikami do mediów społecznościowych. Twoje dane mogą być zbierane przez operatorów zarządzających tymi usługami.

Google Analytics
Korzystamy z Google Analytics, aby śledzić, ile osób odwiedza nasz sklep. W tym celu zawarliśmy umowę o przetwarzanie danych z firmą Google. W tej umowie znajdują się ścisłe protokoły dotyczące tego, jakie dane mogą być śledzone. Zezwalamy Google na wykorzystywanie informacji analitycznych uzyskanych dla innych usług Google. Nie zezwalamy Google na anonimizację adresów IP.

Bezpieczeństwo
Kluczowe znaczenie ma dla nas bezpieczeństwo danych osobowych. Zapewniamy, że Twoje dane są u nas przechowywane w bezpieczny sposób. Zawsze dostosowujemy wszelkie zabezpieczenia i zwracamy baczną uwagę na wszelkie ewentualne błędy.

Zmiany w tej polityce prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do dokonywania zmian w tej polityce prywatności. Zalecamy, abyś regularnie odwiedzał tę stronę z polityką prywatności i był na bieżąco ze wszelkimi zmianami. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby poinformować Cię o wszystkich zmianach w osobnej komunikacji.

Dostęp, zmiany i usunięcie Twoich danych

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś dowiedzieć się, jakie Twoje dane osobowe posiadamy, nie wahaj się z nami skontaktować. Dane kontaktowe umieszczono poniżej.

Masz następujące prawa:

 • Uzyskanie wyjaśnień na temat tego, jakie Twoje dane osobowe przechowujemy oraz jak je wykorzystujemy;
 • Dostęp do Twoich dokładnych danych osobowych, które posiadamy;
 • Poprawienie błędów;
 • Usunięcie nieaktualnych danych osobowych;
 • Cofnięcie zgody;
 • Sprzeciwienie się określonemu użyciu Twoich danych;
 • Upewnij się, że zawsze podajesz nam swoją tożsamość, abyśmy byli pewni, że nie poprawiamy ani nie usuwamy żadnych danych dotyczących niewłaściwej osoby.

Wysyłanie reklamacji
Jeśli uważasz, że oferowana przez nas pomoc nie jest zadowalająca, masz prawo przesłać skargę do naszego przełożonego. Możesz także skontaktować się z Urzędem ds. Danych Osobowych.

Dane kontaktowe
Wallgroup B.V.
Tilbury 9
3897AC, Zeewolde
Holandia
[email protected]