• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Gwarancja na Twoją fototapetę

Z Twoją tapetą jest coś nie tak? Rozwiążmy to razem.

Z niecierpliwością otwierasz swoją przesyłkę z nową fototapetą w środku. Niestety, nie wszystko poszło tak, jak się spodziewałeś. Czego możesz od nas oczekiwać? Z chęcią wspólnie z Tobą znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Chcesz upewnić się, jakie masz możliwości? Poniżej znajdziesz nasze warunki gwarancji, z którymi możesz się zapoznać i upewnić, na czym stoisz.

Zanim rozpoczniesz korzystanie z naszej fototapety, istotne jest, abyś wykonywał kolejne kroki zgodnie z planem zawartym w instrukcji. Niezwykle ważne jest sprawdzenie swojej fototapety. Po tym, gdy otrzymasz swoją fototapetę, całkowicie ją rozwiń i ułóż pasy w odpowiedniej kolejności, dzięki czemu sprawdzisz ją pod kątem niedoskonałości lub innych błędów.

Zasadniczo możesz zwrócić nam fototapetę bez podawania przyczyny, jeśli jest ona wciąż odpowiednio i starannie zapakowana. Możesz skorzystać z 14-dniowego okresu na zastanowienie. Zwroty są wykonywane zgodnie z regulaminem zwrotów.

Gwarancja na Twoją fototapetę

Wszystkie produkty, które u nas zakupisz, są objęte prawną gwarancją. Gwarancja prawna oznacza, że produkt jest, lub musi spełniać to, co jest racjonalnie oczekiwane przez klienta. Odnosi się to zarówno do tapet, jak i akcesoriów, które od nas zakupisz.

Możesz stwierdzić, że tapeta to tylko tapeta i nie do końca zdawać sobie sprawę z tego, co obejmuje gwarancja.

Naszą gwarancją objęte są:

  • Zdjęcia na fototapecie, które muszą być takie same jak zdjęcia (lub fragment zdjęcia), które zostały zamówione w naszym sklepie.
  • Kolory fototapety, które są zgodne z kolorami, które widzisz na zdjęciu w sklepie internetowym (dopuszczalne są małe rozbieżności w kolorach związane z ustawieniami ekranu) lub wybranymi, w przypadku druku czarno-białego.
  • Rozmiary Twojej fototapety odpowiadają rozmiarom, które wybrałeś podczas składania zamówienia.
  • Pęknięcia, nieregularności i błędy drukarskie.

Jeśli Twoja fototapeta nie spełnia powyższych punktów, prosimy o niezwłoczny kontakt. Poprosimy Cię o zwrot tapety i od razu rozpoczniemy proces sprawdzania plików ze zdjęciami. Oczywiście wydrukujemy i wyślemy Ci nową fototapetę bez żadnych dodatkowych opłat.

Proszę zwrócić uwagę: Oczekujemy, że przed przymocowaniem fototapety do ściany ocenisz ją pod kątem poprawności obrazu, koloru i jakości. Po zamontowaniu możemy wstrzymać od 80% do 100% zakupu, jeśli po zamontowaniu chcesz dochodzić prawa do odstąpienia od umowy. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy Twój produkt zostanie dostarczony niezgodnie z umową.

Satysfakcja gwarantowana ⭐

Jeśli Twoja fototapeta spełnia wszystkie kryteria (prawidłowe zdjęcie, poprawne rozmiary, brak zniszczeń przy dostawie), oznacza to, że Twój produkt spełnia podstawowe warunki naszej gwarancji.

Ale… wciąż nie jesteś usatysfakcjonowany, ponieważ produkt nie spełnia Twoich oczekiwań? W tym przypadku możesz skorzystać z naszej gwarancji satysfakcji. Skontaktuj się z nami i wspólnie poszukamy odpowiedniego rozwiązania. Ważne jest, abyś nie przyklejał jeszcze swojej fototapety na ścianę.

Tapeta z Twoim zdjęciem

Zamówiłeś tapetę ze swoim własnym zdjęciem? Niestety, w tym przypadku nie jest możliwe skorzystanie z gwarancji satysfakcji. Ta fototapeta została spersonalizowana dla Ciebie i nie możemy jej sprzedać innym klientom.

Jeśli jednak nie jesteś zadowolony z fototapety z wybranym przez siebie zdjęciem, skontaktuj się z nami w celu znalezienia rozsądnego rozwiązania.

Otrzymałeś uszkodzoną fototapetę?

Czy Twoja fototapety była uszkodzona w momencie dostawy i możesz to stwierdzić podczas odbierania przesyłki, np. ze względu na zły stan opakowania? Jeśli tak, odmów przyjęcia paczki i skontaktuj się z nami. Natychmiast wznowimy pracę nad Twoją fototapetą i wyślemy Ci ją ponownie. Uszkodzone zamówienie wróci do nas za kilka dni.

Nasz adres do zwrotów

Możesz zwrócić nam swoją fototapetę w oryginalnym opakowaniu. Skontaktuj się ze swoim lokalnym urzędem pocztowym i zwróć nam paczkę. Upewnij się, że jest ona odpowiednio zabezpieczona. Wyślij paczkę na adres:

Wallgroup B.V.
Landauer 6
3897 AB, Zeewolde
The Netherlands