Fototapeta z zabytkami

Kiedy myślisz o Holandii, z pewnością przychodzą Ci na myśl drewniaki, wiatraki i amsterdamskie kanały. Z kolei kiedy myślisz o Paryżu, od razu widzisz wieżę Eiffla, a Koloseum to dla Ciebie typowa wizytówka Rzymu. Wszystkie te zabytki charakteryzują kraj lub miasto i często umieszczane są na pocztówkach. Na Fototapety możesz powiesić taką pocztówkę naturalnej wielkości na swojej ścianie, zamawiając fototapetę z ulubionym zabytkiem.

 
Wieża Eiffla i Sekwana.
Statua Wolności
Stara latarnia morska
Ustaw kierunek malejący

Produkty 58

Fototapeta z zabytkami

DZIEDZICTWO ARCHITEKTONICZNE: PO PROSTU POWIEŚ JE NA ŚCIANIE

Mur chiński, Marrakesz lub Koloseum. Nie musisz wsiadać do samolotu, aby podziwiać te wyjątkowe zabytki. Nasza fototapeta z zabytkami jest tak ostra, że ​​sprawia wrażenie, jakbyś stał przed ulubionym monumentem. Stwórz idealny widok w swoim domu za pomocą tapety z zabytkami.

TAPETA Z POMNIKAMI NA WYMIAR

Gdy wybierzesz już swoją piękną tapetę z zabytkami, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z zabytkiem na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Do produkcji tapet wykorzystujemy wyłącznie flizelinowe tapety bez PCV. Tapety z flizeliny nie kurczą się, gwarantują ostrą jak brzytwa jakość wydruku i są łatwe w montażu. Korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu klejenia możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby otrzymać tapetę w wybranym przez siebie rozmiarze.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu po otrzymaniu zamówienia możesz od razu przystąpić do nakładania tapety.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, koniecznie daj nam znać. A może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub udostępnisz je w naszych mediach społecznościowych?