• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z sowami

Lubisz sowy? Chciałbyś móc codziennie oglądać te piękne ptaki? Jeśli tak, to rozwiązaniem staje się tapeta z sowami. W naszym katalogu znajdziesz różne rodzaje tapet z sową. Od fototapet z sowami w swoim naturalnym środowisku po wzory z sowami i piękne obrazki. Zawsze znajdziesz coś, co pasuje do Twojego stylu i pomieszczenia, któremu chcesz nadać nowy wygląd. Odkryj możliwości, jakie daje tapeta z sową i zaproś swojego ulubionego ptaka do domu.

Sortuj wg

Produkty 19

na stronę
Sortuj wg

Produkty 19

na stronę

Jednocześnie realistyczna i magiczna: fototapeta z sową

Nasze fototapety z sowami są bardzo realistyczne. Masz u nas wiele opcji do wyboru. Może sowa z pomarańczowymi oczami w lesie? Biała sowa w dziupli? A może dwie małe sówki w zielonym lesie? Równie piękna jest fototapeta sowy lecącej w lesie. Nie tylko wygląda pięknie, ale także pasuje do pokoju w stylu Harry’ego Pottera. Zarówno ten ptak, jak i wystrój, będą Ci przypominać ten film.

Tapeta z rysunkową sową dla wyjątkowego wystroju

W naszej ofercie posiadamy między innymi piękne ilustracje z sowami. Mamy między innymi wesołą i wzorzystą tapetę z sowami w różnych kolorach, takich jak różowy, żółty i niebieski. Samodzielnie możesz określić rozmiar wzoru i tym samym całkowicie dostosować go do swoich życzeń i upodobań. W tej samej kategorii posiadamy też bardzo ładną leśną tapetę z sowami i innymi jesiennymi zwierzętami, takimi jak lisy, wiewiórki i jeże. Ta tapeta doskonale nadaje się do pokoju dziecięcego lub pokoju zabaw. Szukasz fajnej tapety z sową? W takim razie ilustrowana sowa w ciemnym lesie może być czymś dla Ciebie.

Jak wystylizować wnętrze z tapetą w sowy?

Wybrałeś już swoją ładną tapetę z sowami? Nadszedł więc czas na najlepszą część metamorfozy: stylizację wnętrza. Wybierz jeden element z fototapety z sową, którą właśnie przykleiłeś do ściany i pozwól, aby pojawił się w innym miejscu Twojego wnętrza. Pomyśl na przykład o drewnianych elementach, które często widzisz na fototapecie z sowami. Możesz też wybrać jeden kolor, taki jak brąz i beż i pomalować nim sąsiednią ścianę. Wybierz pasujący dywan lub połóż poduszki w tym samym odcieniu na swojej sofie. Szybko przekonasz się, że Twoja tapeta z sową będzie się wyróżniać jeszcze bardziej. Stworzysz spójny wygląd i sprawisz, że tapeta z sowami naprawdę stanie się mocnym akcentem w Twoim domu.

Tapeta z sowami na zamówienie

Jeśli wybrałeś już piękną tapetę, możesz ją łatwo zamówić online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, natychmiast rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Twoją fototapetę wydrukujemy na naszych drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku, dzięki czemu wzory idealnie łączą się ze sobą.

Wykorzystujemy tapety z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Stosujemy tusze są na bazie wody, które są bezwonne. Produkcja odbywa się w ciągu 24 godzin w dni robocze, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Zwykle dodrukujemy dodatkowe 5 cm dookoła tapety ze względu na to, że ściany nie zawsze są idealnie proste. Wydrukowana fototapeta będzie więc o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończonym tapetowaniu należy odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby Twoja tapeta została wydrukowana dokładnie w takim rozmiarze, jak w zamówieniu.