• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta ze wzorami dla dzieci

Na stronie Fototapety posiadamy również najpiękniejsze fototapety dla dzieci. Z naszymi wzorami dla dzieci możesz zmienić każdą ścianę w coś zupełnie wyjątkowego. W naszej kolekcji mamy tapety w jasnych i delikatnych kolorach oraz zabawne nadruki dla dziewczynek i świetne wzory dla chłopców. Co powiesz na zwierzęcy wzór do pokoju inspirowanego dżunglą? 

Sortuj wg

Produkty 1-100 z 250

na stronę
Sortuj wg

Produkty 1-100 z 250

na stronę

Stwórz kącik do zabawy w swoim pokoju z fototapetą dla dzieci

Zabawki są porozrzucane po całym domu, a dzieci nie mają osobnego pokoju zabaw? Stwórz taki kącik w swoim salonie z fototapetą dla dzieci. Wybierz tapetę z nadrukiem graficznym, aby odpowiednio wyróżnić to miejsce. A może kącik zabaw nie powinien przyciągać zbyt dużej uwagi? Postaw na dziecięcy wzór w jasnych pastelowych kolorach lub szarych odcieniach. Spójrz na kolory, kształty i materiały, których używasz w swoim salonie i niech to odzwierciedli się we wzorze Twojej fototapety. Umieść mini meble w rogu i oczywiście ulubione zabawki dla dzieci i Twój kącik zabaw jest gotowy.

Niezależnie od tego, jakiego wzoru szukasz dla swoich dzieci, z pewnością znajdziesz u nas fototapetę do dziecięcej sypialni lub kącika zabaw. Wytapetuj całą ścianę, jej fragment lub wybierz okrągłą fototapetę dla dzieci.

Metamorfoza sypialni z tapetą ze wzorami dla dzieci

W Fototapety mamy również wiele różnych wzorów do dziecięcych sypialni. Od czarno-białych po wesołe kolorowe nadruki. Wszystkie są wesołe i energiczne, co sprawi, że Twoje dzieci zawsze będą budzić się w dobrych humorach. W naszej bogatej kolekcji tapet ze wzorami dla dzieci zawsze znajdziesz coś dla Twojego syna lub córki. Szybko i łatwo zamów online fototapetę dla dzieci.

Tapeta do pokoju dziecka na zamówienie

Gdy wybierzesz już swoją tapetę do pokoju dziecka, możesz łatwo zamówić ją online. Zaczniemy pracę nad Twoją tapetą zaraz po tym, gdy otrzymamy Twoje zamówienie. Twoją tapetę dla dziecka wydrukujemy na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, więc wzory doskonale do siebie pasują.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje niesamowitą ostrość wydruku i jest łatwa w naklejaniu. Wykorzystywane przez nas tusze są bezzapachowe i tworzone na bazie wody. Produkcja tapety odbywa się w ciągu 24 godzin w dni robocze, a wysyłka wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po naklejeniu tapety będziesz mógł odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, abyśmy wydrukowali Twoją tapetę dokładnie w takim rozmiarze, jaki podałeś przy zamówieniu.

Akcesoria do tapet

Nie zapomnij zamówić odpowiednich akcesoriów. Dzięki temu będziesz mógł nakleić swoją tapetę od razu po otrzymaniu zamówienia.

Zadowolony?

Jeśli podoba Ci się rezultat, jaki uzyskałeś z naszą tapetą, daj nam znać! Wyślij nam zdjęcie Twojej ściany lub podziel się nim z nami w mediach społecznościowych.