Fototapeta z teksturami i strukturami

Oprócz popularnych tapet z teksturami, takich jak tapety z motywem betonu, kamienia, płytek i drewna na Fototapety mamy wiele innych fototapet z teksturami. Co powiesz na skóry zwierząt, stal, marmur, piasek lub fototapetę wyglądającą jak skórzana? Stwórz niepowtarzalną atmosferę w domu, wybierając teksturowane tapety z naszej kolekcji lub prześlij własne zdjęcie kory drzewa, liści palmowych lub metalu. Nasz zespół projektowy sprawdzi, czy Twoje zdjęcie jest wystarczająco ostre. Jeśli tak nie jest, wspólnie znajdziemy zdjęcie nadające się do wydrukowania na fototapecie.

 
Złota struktura
Struktura oksydowanej rdzy
Struktura w kolorze brązowym
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 226

Strona
Fototapeta z teksturami i strukturami

NAKLEJANIE TAPETY TO BUŁKA Z MASŁEM

Wybrałeś już swoją tapetę z teksturą, na przykład fototapetę ze skórą zwierzęcą? Jeśli tak, to nadszedł czas na naklejenie jej na ścianę. Brzmi skomplikowanie? Nie ma mowy! Dzięki naszej przejrzystej instrukcji obsługi i ponumerowanym rolkom fototapety, klejenie tapety to „bułka z masłem”. Różne paski tapety są do siebie dopasowane, dzięki czemu wzory idealnie ze sobą współgrają.

Po nałożeniu tapety, przyszedł czas na stylizację reszty pomieszczenia. Niech elementy widoczne na fototapecie będą dostrzegalne również w innym miejscu Twojego wnętrza. Na przykład wybierz kolor z nadruku i pozwól mu się powtarzać w różnych akcesoriach, takich jak dywan na podłodze, ozdobne poduszki na kanapie lub kolor Twoich świec.

FOTOTAPETA Z TEKSTURAMI NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z teksturą, możesz łatwo zamówić ją online. Kliknij zdjęcie i podaj wymiary swojej ściany. Wybierz za pomocą palca lub myszki, które części zdjęcia chcesz zobaczyć na wydruku. Możesz wybrać również odbicie lustrzane zdjęcia lub zmienić jego kolory na czarno-białe.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu, gdy tylko otrzymasz swoje zamówienie, będziesz mógł od razu przystąpić do nakładania tapety.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może chcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?