Tapeta z samochodami wyścigowymi

Każdy, kto ma bzika na punkcie Formuły 1, z pewnością czasami marzy o tym, by stać się tak dobrym kierowcą jak Max Verstappen czy Lewis Hamilton i siadać za kierownicą najszybszych samochodów wyścigowych na torach całego świata. Z fototapetą przedstawiającą samochody sportowe to marzenie jest bliżej, niż myślisz. Dzięki ostrej jak brzytwa jakości naszej tapety odniesiesz wrażenie, że samochód wyścigowy wręcz wjeżdża do Twojego pokoju i czeka, aż do niego wsiądziesz.

 
Ustaw kierunek malejący

Produkty 38

Lamborghini Huracán - Prawy przód, czarny
Lamborghini Huracán - Przód od góry, biały
Lamborghini Huracán - Strona przednia
Ustaw kierunek malejący

Produkty 38

Or choose from one of the following themes
Tapeta z samochodami wyścigowymi

FOTOTAPETA PREMIUM ZE SPORTOWYM SAMOCHODEM

W naszej kolekcji znajdziesz kilka tapet premium z najszybszymi samochodami sportowymi Formuły 1. Ostre zdjęcia drukujemy w rozdzielczości 150 megapikseli, aby wszystkie szczegóły były dobrze widoczne. Wybierz tło w kolorze białym lub czarnym, w którym odbiją się detale sportowego samochodu. Będzie to wyglądało tak, jakby samochód wyścigowy wjeżdżał do Twojego pokoju.

Czy Twój syn, wnuk lub córka wolą mieć na swojej tapecie tor wyścigowy czy samochód sportowy? Nasz zespół projektowy z przyjemnością pomoże Ci znaleźć najpiękniejszą fototapetę z samochodami sportowymi. Możesz też przesłać nam własne zdjęcie.

TAPETA ZE SPORTOWYMI SAMOCHODAMI NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę ze sportowym samochodem, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, przystąpimy do pracy nad tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę ze sportowym samochodem na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory płynnie się ze sobą łączą.

Do produkcji używamy wyłącznie tapet flizelinowych bez PCV, które nie kurczą się, są łatwe w naklejaniu oraz dają ostrą jakość wydruku. Ponadto korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka trwa od 1 do 3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

ZADOWOLONY?

Jeśli spodobał Ci się rezultat, jaki uzyskałeś dzięki naszej tapecie, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?