Fototapeta z architekturą

Opuszczona hala fabryczna, nowoczesny korytarz lub po prostu piękny skwer w Hiszpanii. Możemy wydrukować na Twojej fototapecie piękne przykłady architektury z całego świata. Tapeta z architekturą świetnie nadaje się do branży biznesowej. Z kolei tapeta z architekturą miejską pasuje do pokojów spotkań lub zmienia zwykłe wejście do biura w wyjątkowe wejście. Oczywiście, fototapeta z architekturą wygląda świetnie na ścianie w pokoju komputerowym lub sypialni.

 
Szklany sufit
Stare okno fabryczne
Reit-deep
Ustaw kierunek malejący

Produkty 60

Fototapeta z architekturą

INSPIRACJA DLA TWOJEJ WŁASNEJ FOTOTAPETY Z ARCHITEKTURĄ

Architektura jest wszędzie. Nie musisz wyjeżdżać na zagraniczne wakacje, aby robić zdjęcia pięknej architektury, ponieważ z pewnością tuż za rogiem też jest coś specjalnego do odkrycia. Weź swój aparat (lustrzankę) i spójrz z innej perspektywy na budynki, obok których przechodzisz lub przejeżdżasz każdego dnia. Może odkryjesz wyjątkowy wzór w oknach szkolnego budynku. A może szczegóły stalowego mostu kolejowego? Zrób zdjęcie swoim aparatem i wydrukuj je na fototapecie. Dzięki temu możesz codziennie cieszyć się piękną architekturą na swojej ścianie. Tapety przedstawiające architekturę miast i budynków można szybko i łatwo zamówić na Fototapety.

TAPETA Z ARCHITEKTURĄ NA WYMIAR

Gdy wybierzesz już swoją piękną tapetę z architekturą, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z architekturą na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Do produkcji tapet wykorzystujemy wyłącznie flizelinowe tapety bez PCV. Tapety z flizeliny nie kurczą się, gwarantują ostrą jak brzytwa jakość wydruku i są łatwe w montażu. Korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu klejenia możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby otrzymać tapetę w wybranym przez siebie rozmiarze.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu po otrzymaniu zamówienia możesz od razu przystąpić do nakładania tapety.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, koniecznie daj nam znać. A może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub udostępnisz je w naszych mediach społecznościowych?