Tapeta transport

Rozmiar ma znaczenie, a z fototapetą ze sportowym samochodem, motorem, ciężarówką czy samolotem, możesz naprawdę zrobić wrażenie. Przyjaciele i rodzina z pewnością poczują ukłucie zazdrości, gdy na swojej ścianie umieścisz prawdziwe Lamborghini czy amerykański autobus szkolny. A może wolisz łódź rybacką z Tajlandii? Sprawdź naszą szeroką ofertę fototapet z transportem i zamów online swój ulubiony nadruk.

Transport fototapetaTransport fototapeta
Broadway Times Square
Czarny supersamochód
Samolot nad chmurami
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 265

Strona
Tapeta transport

FOTOTAPETA Z POJAZDAMI DO BIURA

Nie mamy wątpliwości, że tapeta z pojazdami będzie wyglądała świetnie w pokoju chłopca. Ale czy wiesz, że tapeta ze środkami transportu pasuje też do środowiska biznesowego? Sprzedawcy samochodów wieszają tapety z transportem w swoich salonach, a przydrożne bary umieszczają na ścianie amerykańskiego kierowcę ciężarówki. Możesz również powiesić tapety transportowe w salach konferencyjnych. Każdy pokój ma swój własny motyw, a zatem własną tapetę z pojazdem. Aby uzyskać najlepszy efekt, wprowadź motyw fototapety do reszty pomieszczenia. Można to zrobić w kolorystyce wnętrza, ale także umieszczając modele samochodów w gablocie lub nazwie pomieszczenia. 

TAPETA ZE ŚRODKAMI TRANSPORTU NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją ładną tapetę ze środkami transportu, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, przystąpimy do pracy nad tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z transportem na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory płynnie się ze sobą łączą.

Do produkcji używamy wyłącznie tapet flizelinowych bez PCV, które nie kurczą się, są łatwe w naklejaniu oraz dają ostrą jakość wydruku. Ponadto korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka trwa od 1 do 3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

ZADOWOLONY?

Jeśli spodobał Ci się rezultat, jaki uzyskałeś dzięki naszej tapecie, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?