• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta transport

Rozmiar ma znaczenie, a z fototapetą ze sportowym samochodem, motorem, ciężarówką czy samolotem, możesz naprawdę zrobić wrażenie. Przyjaciele i rodzina z pewnością poczują ukłucie zazdrości, gdy na swojej ścianie umieścisz prawdziwe Lamborghini czy amerykański autobus szkolny. A może wolisz łódź rybacką z Tajlandii? Sprawdź naszą szeroką ofertę fototapet z transportem i zamów online swój ulubiony nadruk.

Sortuj wg

Produkty 1-100 z 246

Strona
na stronę
Amerykańska ciężarówka
Premium
VW Kleinbus
Designer Collection
Ekspres do Hogwartu
Designer Collection
Mystic morning in Havana
Designer Collection
Czerwony rower na moście
Premium
Stary most kolejowy
Premium
Linia kolejowa przez las
Premium
Stary most kolejowy o konstrukcji stalowej
Premium
Tor kolejowy
Premium
Sortuj wg

Produkty 1-100 z 246

Strona
na stronę

Fototapeta z pojazdami do biura

Nie mamy wątpliwości, że tapeta z pojazdami będzie wyglądała świetnie w pokoju chłopca. Ale czy wiesz, że tapeta ze środkami transportu pasuje też do środowiska biznesowego? Sprzedawcy samochodów wieszają tapety z transportem w swoich salonach, a przydrożne bary umieszczają na ścianie amerykańskiego kierowcę ciężarówki. Możesz również powiesić tapety transportowe w salach konferencyjnych. Każdy pokój ma swój własny motyw, a zatem własną tapetę z pojazdem. Aby uzyskać najlepszy efekt, wprowadź motyw fototapety do reszty pomieszczenia. Można to zrobić w kolorystyce wnętrza, ale także umieszczając modele samochodów w gablocie lub nazwie pomieszczenia.

 

Tapeta ze środkami transportu na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją ładną tapetę ze środkami transportu, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, przystąpimy do pracy nad tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z transportem na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory płynnie się ze sobą łączą.

Do produkcji używamy wyłącznie tapet flizelinowych bez PCV, które nie kurczą się, są łatwe w naklejaniu oraz dają ostrą jakość wydruku. Ponadto korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka trwa od 1 do 3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

Zadowolony?

Jeśli spodobał Ci się rezultat, jaki uzyskałeś dzięki naszej tapecie, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?