• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta z małpą

Kochasz przyrodę, a konkretniej małpy? Jeśli tak, to tapeta z małpą to coś dla Ciebie. W naszej kolekcji znajdziesz fototapetę z brązową kapucynką na liściu palmowym oraz imponujące zbliżenie goryla w czerni i bieli. Taki wydruk robi ogromne wrażenie. A może wolisz uroczą tapetę pełną jasnych kolorów? W tym przypadku zerknij na naszą akwarelową tapetę z małpą lub tapetę z małpami i liśćmi tropikalnymi. Możesz je również znaleźć w naszej obszernej kolekcji na Fototapety.
Sortuj wg

Produkty 30

na stronę
Tropical Chimpanzee
Designer Collection
Mandrill Portret
Designer Collection
Tropical Chimpanzee Portret
Designer Collection
Jungle Lemur
Designer Collection
Jungle Lemur Portret
Designer Collection
Małpy i flamingi
Designer Collection
Lemonwalls
Keeping secrets
Designer Collection
Jungle Chimpanzee
Designer Collection
Jungle Orangutan
Designer Collection
Małpy i flamingi w zieleni
Designer Collection
Lemonwalls
Sortuj wg

Produkty 30

na stronę

Tapeta z małpą we wszystkich kształtach i rozmiarach

Każda tapeta z małpą wygląda inaczej. Na przykład, fototapeta z gorylem umieszczona na ścianie, wygląda jak dzieło sztuki naturalnej wielkości. Tapeta z małpką kapucynką pozwoli Ci poczuć się, jakbyś właśnie siedział w dżungli. Stwórz romantyczną atmosferę dzięki wzorom tapet z małpami. Rozjaśnij pokój dzięki wesołej małpce wykonanej w akwareli. Dobrze zastanów się, jaki wygląd najlepiej pasuje do pomieszczenia, w którym chcesz nakleić fototapetę, i odpowiednio wykończ swoje ściany.

Zrób wrażenie dzięki fototapecie z małpą

Nieważne, jaki wzór wybierzesz. Z pewnością będzie on wizytówką Twojego pomieszczenia. Fototapety z małpami na pewno przyciągną wzrok w Twoim wnętrzu. Możesz użyć tej tapety, aby stworzyć, na przykład, pokój inspirowany dżunglą. Dodaj więcej koloru do swojego domu dzięki kilku pasom tapety i w gustowny sposób podziel długą ścianę lub dużą przestrzeń. Na co czekasz? Nie zwlekaj z wyborem i naklej swoją tapetę!

Tapeta z małpą wykonana na wymiar

Jeśli wybrałeś już swoją przepiękną tapetę z małpą, możesz od razu zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy produkcję Twojej tapety. Wydrukujemy Twoją tapetę z małpą na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Używamy wyłącznie tapet z włókniny bez PCV. Tapety z włókniny nie kurczą się, doskonale oddają ostrość wydruku i są łatwe w naklejaniu. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i są bezzapachowe. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia, a dostawa wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowe 5 cm marginesu, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie proste. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończeniu klejenia możesz z łatwością usunąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz zamówić fototapetę dokładnie w takim rozmiarze, jaki nam podałeś.

Zadowolony?

Jeśli podoba Ci się rezultat, koniecznie daj nam znać. Może prześlesz nam zdjęcie z efektem swojej pracy lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?