• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Owce na fototapecie

Niezależnie od tego, czy chcesz liczyć owce przed zaśnięciem czy po prostu kochasz te zwierzęta - tapeta z owcami to zawsze dobry pomysł. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór fototapet z owcami. Odkryj możliwości, jakie daje tapeta z owcami i wybierz taką, która podoba Ci się najbardziej. Zanim się zorientujesz, zawiśnie ona na Twojej ścianie, a Ty będziesz się cieszył jej widokiem każdego dnia.

Sortuj wg

Produkty 18

na stronę
Spojrzenie na owcę
Owce świata
Jagnię
Zbliżenie na czarną i białą owcę
Owce w stajni
Młoda owca
Stado owiec z mglistym krajobrazem
Owce na pięknym pastwisku
Czarna i biała owca
Krzyżowanie owiec
Stado owiec w czerni i bieli
Stado owiec o złotej godzinie
Matka owca z jagniętami
Owce w zbliżeniu
Dwie owce na pastwisku
Szczęśliwe owce
Designer
Owce wieczorem
Designer
Wypas owiec
Designer
Sortuj wg

Produkty 18

na stronę

Fototapeta we wszystkich rozmiarach

Nasza fototapety z owcami posiadają wszystkie możliwe rozmiary. Co powiesz na owcę spoglądającą na górzysty teren w czasie zachodu słońca? A dorosłą owcę z dwoma jagniętami? A może stado owiec w mglistym krajobrazie? Równie pięknie wygląda zbliżenie na dwie owce w zagrodzie. Wyjątkowa faktura ich sierści sprawia, że zwierzęta wyglądają miękko i przytulnie. Taka tapeta będzie się pięknie prezentować w sypialni, ale także w pokoju dziennym lub toalecie. Możesz ją umieścić praktycznie wszędzie.

Spokojny widok: fototapeta z owcą

Wolisz coś spokojniejszego? Zamiast tapety z całym stadem owiec, wybierz fototapetą z jedną owcą. W naszej kolekcji posiadamy piękną fototapetę z młodą owieczką na łące oraz marzycielskie zdjęcie owcy pasącej się niedaleko rzeki. Inną opcją jest zbliżenie na owcę patrzącą prosto w obiektyw. Możesz dodać do wnętrza więcej spokoju, wybierając czerń i biel zamiast koloru. Rozważ więc jedną z naszych czarno-białych tapet z owcami.

Wkomponuj tapetę z owcami do swojego wnętrza

Gdy wybierzesz już tapetę z owcami, czeka Cię wyzwanie dopasowania jej do Twojego wnętrza w odpowiedni sposób. W teorii możesz umieścić swoją fototapetę z owcami gdzie i jak chcesz. Doskonale nadaje się do nowoczesnych i industrialnych wnętrz, do stylu boho, romantycznego i innych. Złotą wskazówką stylizacji fototapety z owcami jest wybór jednego elementu z nadruku i umieszczenia go gdzieś we wnętrzu. Podczas umieszczania tapety z obrazem owiec dobrze jest wybrać materiał, który przypomina ich sierść. Pomyśl na przykład o wełnianym dywaniku, futrzanej ozdobnej poduszce lub milutkim abażurze. Możesz też zaczerpnąć kolor z tapety i dobrać akcesoria w tym samym tonie. W ten sposób tworzysz spójny wizerunek, a Twoja fototapeta z owcami zaprezentuje się jeszcze lepiej.

Tapeta z owcą na zamówienie

Jeśli wybrałeś już piękną tapetę, możesz ją łatwo zamówić online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, natychmiast rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Twoją fototapetę wydrukujemy na naszych drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku, dzięki czemu wzory idealnie łączą się ze sobą.

Wykorzystujemy tapety z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Stosujemy tusze są na bazie wody, które są bezwonne. Produkcja odbywa się w ciągu 24 godzin w dni robocze, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Zwykle dodrukujemy dodatkowe 5 cm dookoła tapety ze względu na to, że ściany nie zawsze są idealnie proste. Wydrukowana fototapeta będzie więc o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończonym tapetowaniu należy odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby Twoja tapeta została wydrukowana dokładnie w takim rozmiarze, jak w zamówieniu.