Fototapeta z ciężarówkami

Wybierz się na wycieczkę samochodem ciężarowym po kraju lub za granicą, a potem zaparkuj go w swoim domu. Oczywiście nie dosłownie, jednak dzięki tapecie z ciężarówką będzie to wyglądało tak, jakby ciężarówka zatrzymała się właśnie w Twoim pokoju. Tak ostre i wyraźne są nadruki z naszej kolekcji. Oczywiście możesz również wydrukować własną ciężarówkę na fototapecie. Prześlij swoje zdjęcie na naszą stronę, a od razu dowiesz się, czy jakość Twojego obrazu jest wystarczająco dobra. Czy jako prawdziwy miłośnik ciężarówek możesz chcieć czegoś więcej?

 
Ustaw kierunek rosnący

Produkty 13

Rdzewiejące stare ciężarówki
Dwie ciężarówki na drodze
Ciężarówki klasyczne
Ustaw kierunek rosnący

Produkty 13

Fototapeta z ciężarówkami

TAPETA Z CIĘŻARÓWKAMI

Im większa, tym lepsza. To określenia doskonale pasuje do naszej tapety z ciężarówkami. Z najpiękniejszymi amerykańskimi ciężarówkami na fototapecie stworzysz oryginalną dekorację w garażu, w biurze czy w domu. Kręcą Cię ciężarówki? Jeśli tak, zapoznaj się z naszą kolekcją fototapet z ciężarówką.

TAPETA Z CIĘŻARÓWKAMI NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z ciężarówką, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, przystąpimy do pracy nad tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z ciężarówkami na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory płynnie się ze sobą łączą.

Do produkcji używamy wyłącznie tapet flizelinowych bez PCV, które nie kurczą się, są łatwe w naklejaniu oraz dają ostrą jakość wydruku. Ponadto korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka trwa od 1 do 3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

ZADOWOLONY?

Jeśli spodobał Ci się rezultat, jaki uzyskałeś dzięki naszej tapecie, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?