• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z ciężarówkami

Wybierz się na wycieczkę samochodem ciężarowym po kraju lub za granicą, a potem zaparkuj go w swoim domu. Oczywiście nie dosłownie, jednak dzięki tapecie z ciężarówką będzie to wyglądało tak, jakby ciężarówka zatrzymała się właśnie w Twoim pokoju. Tak ostre i wyraźne są nadruki z naszej kolekcji. Oczywiście możesz również wydrukować własną ciężarówkę na fototapecie. 

Sortuj wg

Produkty 13

na stronę
Sortuj wg

Produkty 13

na stronę

Tapeta z ciężarówkamiI

Im większa, tym lepsza. To określenia doskonale pasuje do naszej tapety z ciężarówkami. Z najpiękniejszymi amerykańskimi ciężarówkami na fototapecie stworzysz oryginalną dekorację w garażu, w biurze czy w domu. Kręcą Cię ciężarówki? Jeśli tak, zapoznaj się z naszą kolekcją fototapet z ciężarówką.

Prześlij swoje zdjęcie na naszą stronę, a od razu dowiesz się, czy jakość Twojego obrazu jest wystarczająco dobra. Czy jako prawdziwy miłośnik ciężarówek możesz chcieć czegoś więcej?

Tapeta z ciężarówkami na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z ciężarówką, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, przystąpimy do pracy nad tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z ciężarówkami na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory płynnie się ze sobą łączą.

Do produkcji używamy wyłącznie tapet flizelinowych bez PCV, które nie kurczą się, są łatwe w naklejaniu oraz dają ostrą jakość wydruku. Ponadto korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka trwa od 1 do 3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

Zadowolony?

Jeśli spodobał Ci się rezultat, jaki uzyskałeś dzięki naszej tapecie, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?