Fototapeta z drogami i ulicami

Route 66 to chyba najbardziej znana droga na świecie. Droga, która wydaje się nie mieć końca i daje poczucie wolności, tak, jakbyś znajdować się na szczycie świata. Nie chciałbyś codziennie doświadczać tego uczucia? Wybierz fototapetę z drogami i miastami i stwórz poczucie wolności i nieskończonej przestrzeni w sypialni, biurze, przedpokoju lub kuchni.

 
Trasa 66
Droga z górami
Droga na jesieni
Ustaw kierunek malejący

Produkty 51

Fototapeta z drogami i ulicami

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu… To przysłowie odnosi się do rozległej sieci dróg zbudowanych przez starożytnych Rzymian, ale także do wielu sposobów, w jakie możesz osiągnąć swój cel. Każda ulica jest wyjątkowa: bez względu na to, którą z nich wybierzesz, zawsze odkryjesz coś nowego. Zabierz te odkrycia do domu, wybierając fototapetę z drogami i ulicami.

DODATKOWA PRZESTRZEŃ W DOMU Z FOTOTAPETĄ Z ULICAMI I DROGAMI

Wnieś moc otwartej drogi do każdego pomieszczenia w swoim domu. Zdjęcie drogi od razu zapewni dodatkową przestrzeń każdemu pomieszczeniu. Z kolei droga w kierunku zachodzącego słońca doda jeszcze więcej koloru. Przenieś do swojego domu trochę świata zewnętrznego dzięki fototapecie z drogami i ulicami.

TAPETA Z DROGAMI I ULICAMI NA ZAMÓWIENIE

Gdy wybierzesz już swoją piękną tapetę z drogami i ulicami, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z drogami i ulicami na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Do produkcji tapet wykorzystujemy wyłącznie flizelinowe tapety bez PCV. Tapety z flizeliny nie kurczą się, gwarantują ostrą jak brzytwa jakość wydruku i są łatwe w montażu. Korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu klejenia możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby otrzymać tapetę w wybranym przez siebie rozmiarze.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu po otrzymaniu zamówienia możesz od razu przystąpić do nakładania tapety.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, koniecznie daj nam znać. A może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub udostępnisz je w naszych mediach społecznościowych?