• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Obrazy Van Gogha

Zawsze chciałeś mieć obraz namalowany przez Vincenta van Gogha? Teraz Twoje marzenie może się spełnić dzięki naszej tapecie z Van Goghiem. Malarz jest znany ze swojego ucha, jednak na szczęście stał się sławny dzięki swoim obrazom, takim jak Zjadacze ziemniaków, Gwiaździsta noc i Pole pszenicy z wronami. Jego obrazy znajdziesz w wielu muzeach, jednak możesz też umieścić je na swojej ścianie. 

Filter products

Produkty 2

na stronę
Malowany kwiat migdałowca (Van Gogh)
Malowany kwiat migdałowca (Van Gogh)
cena wyjściowa
69,00 zł
/ m2
Zamawianie
Autoportret Van Gogha
Autoportret Van Gogha
cena wyjściowa
69,00 zł
/ m2
Zamawianie
Rijksmuseum

Produkty 2

na stronę

Kawałek historii sztuki na ścianie z tapetą z van goghiem

Vincent Willem van Gogh był holenderskim malarzem. Jego twórczość wpisuje się w nurt postimpresjonizmu, ruchu artystycznego XIX wieku. Van Gogh uważany jest za jednego z największych malarzy XIX wieku, jednak sława i uznanie przyszło znacznie później. Obecnie malarz ma nawet własne muzeum w Amsterdamie. Obrazy Van Gogha, takie jak Autoportret i Kwitnący migdałowiec, można teraz drukować również na fototapecie. Wybierz tapetę Van Gogha z naszej kolekcji lub zapytaj nasz zespół projektantów, czy może pomóc Ci znaleźć odpowiednią tapetę Van Gogha do Twojego domu.

Wszystko dzięki temu, że dodaliśmy tapety z Van Goghiem do naszej kolekcji na stronie Fototapety.

Tapeta van gogha na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z Van Goghiem, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, natychmiast rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z obrazem Van Gogha na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, więc wzór doskonale ze sobą współgra.

Stosujemy tapety z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa druk i jest łatwa w montażu. Korzystamy z bezzapachowych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w 24 godziny, a wysyłka trwa 1-3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

Usatysfakcjonowany?

Jeśli usatysfakcjonował Cię rezultat, jaki uzyskałeś z naszą tapetą, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?