• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta 3D z teksturami

Z naszymi tapetami z kolekcji tapet 3D możesz stworzyć ścianę z niesamowitą głębią. Trójwymiarowy motyw umieszczony na tapecie daje efekt przestrzeni z iluzją optyczną. W katalogu znajdziesz różne rodzaje tekstur 3D, a każda z nich nada Twojej ścianie inny efekt trójwymiarowości.
Sortuj wg

Produkty 53

na stronę
Sortuj wg

Produkty 53

na stronę

Tapeta 3D z teksturami

Chcesz, aby Twój pokój wyglądał na bardziej przestronny? Wybierz tapetę z teksturą 3D.  Te trójwymiarowe nadruki dodadzą Twojemu pokojowi głębi. Tapeta jest dostępna z różnymi efektami 3D.

Tekstury na tapecie dodadzą Twojej przestrzeni futurystycznego efektu. Uzyskana głębia to zabawny sposób na urozmaicenie salonu lub sypialni. Tapeta 3D z teksturą jest idealna także do pokoju chłopięcego lub komputerowego.

Jeśli oczekujesz łagodniejszego efektu 3D, wybierz większe elementy 3D na swojej tapecie lub tapetę z jaśniejszą paletą kolorów, na przykład ze wzorem fali.

Szukasz wzoru, który nie znajduje się jeszcze w naszej kolekcji tekstur 3D? Skontaktuj się z nami, a nasz zespół poszuka dla Ciebie tekstury doskonale pasującej do Twojej tapety. Jest to usługa bez zobowiązań!

Tapeta z teksturami 3D na wymiar

Jeśli wybrałeś już swoją wymarzoną tapetę 3D z teksturą, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu rozpoczniemy pracę nad Twoją fototapetą. Twoją tapetę 3D z teksturą wydrukujemy na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednej części, dlatego wzór doskonale do siebie pasuje.

Tworzymy wyłącznie tapety z włókniny niezawierającej PCV. Takie tapety nie kurczą się, świetnie oddają ostrość wydruku i są łatwe w naklejaniu na ścianę. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i nie posiadają zapachu. Proces produkcji odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia, a dostawa wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety drukujemy 5 cm margines, ponieważ wiemy, że ściany nie zawsze są proste. W efekcie Twoja fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończeniu montażu wystające części można z łatwością odciąć. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę dokładnie na wybrany przez siebie wymiar, ale pamiętaj, że ściany nie zawsze są w 100% proste!

Zadowolony?

Jeśli jesteś usatysfakcjonowany z efektu, koniecznie daj nam znać. Może prześlesz nam zdjęcie z rezultatem swojej pracy lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?