Fototapeta 3D

Tapeta z efektem 3D sprawia, że Twój pokój wydaje się większy. Zdjęcia 3D umieszczone na tapecie są super ostre. Tapeta z różnymi zdjęciami tunelów, efektami graficznymi lub ilustracje z efektami 3D idealnie pasują do pokojów gier, lub komputerowych.

 
3D Mapa świata w kolorze niebieskim
Latający smok
3D Mapa świata w kolorze czarnym
Ustaw kierunek malejący

Produkty 67

Or choose from one of the following themes
Fototapeta 3D

Różne wzory tapety 3D

Dodaj swojemu pomieszczeniu głębi dzięki tapecie 3D z różnymi elementami. Wybierz imponujący budynek lub zdecyduj się na inny motyw tapety 3D z naszej galerii fototapet.

Tapeta 3D sprawi, że Twój pokój stanie się optycznie większy. Głęboki efekt, który daje tapeta 3D sprawia, że poczujesz, jakby Twój pokój powiększył się. Korzystając z różnych wzorów tapety 3D, możesz w pełni spersonalizować swój pokój. Wybierz futurystyczny tunel lub nadruk z lekką falą. Znajdziesz u nas tapetę 3D dopasowaną do każdego wnętrza i pokoju.

Masz fajny pomysł na tapetę 3D, lub może widziałeś taką u kogoś innego? Daj nam znać, a nasz zespół wyszuka dla Ciebie odpowiednie zdjęcie na tapetę i oczywiście otrzymasz od nas najlepszą cenę. Ta usługa jest niezobowiązująca!

Tapeta 3D na zamówienie

Jeśli zdecydowałeś się już na piękną trójwymiarową tapetę, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu rozpoczniemy pracę nad Twoją fototapetą. Twoją tapetę 3D wydrukujemy na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednej części, dlatego wzór doskonale do siebie pasuje.

 

Tworzymy wyłącznie tapety z włókniny niezawierającej PCV. Takie tapety nie kurczą się, świetnie oddają ostrość wydruku i są łatwe w naklejaniu na ścianę. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i nie posiadają zapachu. Proces produkcji odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia, a dostawa wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety drukujemy 5 cm margines, ponieważ wiemy, że ściany nie zawsze są proste. W efekcie Twoja fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończeniu montażu wystające części można z łatwością odciąć. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę dokładnie na wybrany przez siebie wymiar, ale pamiętaj, że ściany nie zawsze są w 100% proste!

Zadowolony?

Jeśli jesteś usatysfakcjonowany z efektu, koniecznie daj nam znać. Może prześlesz nam zdjęcie z rezultatem swojej pracy lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?