• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta 3D

Tapeta z efektem 3D sprawia, że Twój pokój wydaje się większy. Zdjęcia 3D umieszczone na tapecie są super ostre. Tapeta z różnymi zdjęciami tunelów, efektami graficznymi lub ilustracje z efektami 3D idealnie pasują do pokojów gier, lub komputerowych.

Sortuj wg

Produkty 64

na stronę
Allium
Designer Collection
Tunel podziemny
Designer Collection
Słońce na końcu tunelu
Premium
Stalowy most łukowy
Premium
Sortuj wg

Produkty 64

na stronę

Różne wzory tapety 3D

Dodaj swojemu pomieszczeniu głębi dzięki tapecie 3D z różnymi elementami. Wybierz imponujący budynek lub zdecyduj się na inny motyw tapety 3D z naszej galerii fototapet.

Tapeta 3D sprawi, że Twój pokój stanie się optycznie większy. Głęboki efekt, który daje tapeta 3D sprawia, że poczujesz, jakby Twój pokój powiększył się. Korzystając z różnych wzorów tapety 3D, możesz w pełni spersonalizować swój pokój. Wybierz futurystyczny tunel lub nadruk z lekką falą. Znajdziesz u nas tapetę 3D dopasowaną do każdego wnętrza i pokoju.

Masz fajny pomysł na tapetę 3D, lub może widziałeś taką u kogoś innego? Daj nam znać, a nasz zespół wyszuka dla Ciebie odpowiednie zdjęcie na tapetę i oczywiście otrzymasz od nas najlepszą cenę. Ta usługa jest niezobowiązująca!

Tapeta 3D na zamówienie

Jeśli zdecydowałeś się już na piękną trójwymiarową tapetę, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu rozpoczniemy pracę nad Twoją fototapetą. Twoją tapetę 3D wydrukujemy na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednej części, dlatego wzór doskonale do siebie pasuje.

Tworzymy wyłącznie tapety z włókniny niezawierającej PCV. Takie tapety nie kurczą się, świetnie oddają ostrość wydruku i są łatwe w naklejaniu na ścianę. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i nie posiadają zapachu. Proces produkcji odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia, a dostawa wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety drukujemy 5 cm margines, ponieważ wiemy, że ściany nie zawsze są proste. W efekcie Twoja fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończeniu montażu wystające części można z łatwością odciąć. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę dokładnie na wybrany przez siebie wymiar, ale pamiętaj, że ściany nie zawsze są w 100% proste!

Zadowolony?

Jeśli jesteś usatysfakcjonowany z efektu, koniecznie daj nam znać. Może prześlesz nam zdjęcie z rezultatem swojej pracy lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?