• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z bawołem

Nadaj wyrazu swojemu wnętrzu, dzięki fototapecie z bawołem. Te imponujące zwierzęta są nie tylko fotogeniczne, sprawiają, że każda tapeta z bawołem zmienia się w prawdziwe dzieło sztuki na Twojej ścianie. W Fototapety.com znajdziesz szeroką kolekcję tapet z bawołami. Od zbliżeń do zdjęć krajobrazów z bawołem. Od czarno-białych nadruków po zdjęcia w najpiękniejszych kolorach. 

Sortuj wg

Produkty 7

na stronę
Buffalo patrzy w gór
Bawół na łace
Bawół duży
Bawół afrykański
Buffalo w czerni i bieli
Bawoły afrykańskie
Bawół z ptakiem
Sortuj wg

Produkty 7

na stronę

Tapeta z bawołem we wszystkich wzorach i kolorach

Posiadamy tapety z bawołem we wszystkich wzorach i rozmiarach. Dzięki temu zawsze znajdziesz coś, co będzie odpowiadało Twojemu gustowi i wnętrzu. Na przykład, możesz wybrać czarno-białą fototapetę z amerykańskim bawołem przy wodopoju lub zbliżenie na bawoła patrzącego w górę. Równie piękny jest bawół pasący się w wysokiej trawie. Szukasz tapety z bawołem, która doda Twojemu wnętrzu trochę koloru? Jeśli tak, to sprawdź naszą kolekcję kolorowych tapet. Na przykład, posiadamy przepiękną fototapetę na tle wschodzącego słońca we mgle, a także bawoły wodne na łące w odcieniach zieleni. Ponadto w naszej kolekcji mamy także zbliżenie na bawoła na łące pełnej wysokich traw.

Odkryj wszystkie możliwości, jakie daje fototapeta z bawołem i wybierz wersję zdjęcia, które najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego wnętrza. Dzięki temu będziesz mógł codziennie cieszyć się widokiem na jedno z wyjątkowych stworzeń w przyrodzie.

Tapeta z bawołem w Twoim wnętrzu

Tapeta z bawołem przyciąga wzrok. Możesz nią pokryć całą ścianę lub ładnie złamać za jej pomocą długą ścianę. Tapeta z bawołem stanie się ozdobą samą w sobie, jeśli wystylizujesz ją w odpowiedni sposób. Czarno-białą fototapetę z bawołem oraz tę w kolorze można dobrze łączyć z naturalnymi i jasnymi materiałami, takimi jak drewniane mebla czy krowia skóra na podłodze. Chcesz więcej koloru? Wybierz tapetę z jednym lub dwoma akcentami kolorystycznymi. Dobrym pomysłem może być wybranie odcienia z wydruku tapety z bawołem i wykorzystanie go w innych elementach wnętrza. Na przykład dla tajskiego bawoła pasącego się o zachodzie słońca, głównym odcieniem będzie pomarańczowy kolor zachodzącego słońca. W tym przypadku możesz pomalować jedną ze ścian w tym kolorze, umieścić pomarańczowe poduszki na sofie lub znaleźć doniczkę w tym samym odcieniu.