• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta Paryż

Paryż to nie tylko miasto miłości, ale także mody, wieży Eiffla i najpyszniejszych croissantów. To normalne, że uwielbiasz stolicę Francji. Mamy dla coś dla Ciebie: tapetę z Paryżem. Czy umieścisz ją na ścianie w swoim domu? Dzięki niej z łatwością wyobrazisz sobie siebie w ulubionym miejscu, każdego dnia. Wygląda świetnie w korytarzu, kuchni, pokoju dziennym lub sypialni. Odkryj możliwości, jakie daje tapeta Paryż na Fototapety.com i od razu zamów najpiękniejszą z nich. Zanim się zorientujesz, poczujesz niesamowitą, paryską atmosferę.

Sortuj wg

Produkty 11

na stronę
Fontanna Medyceuszy
Łuk Triumfalny (Arc de Triomphe)
Wieża Eiffla i Sekwana
Zachód słońca nad Paryżem
Montmartre w Paryżu
Wieża Eiffla
Wieża Eiffla czarny i biały
Designer
Czerwona Róża
Designer
Wieża Eiffla z Montmartre
Designer
Czerwone parasolki
Designer
Słynne schody na Montmartre
Designer
Sortuj wg

Produkty 11

na stronę

Tapeta z paryżem we wszystkich formach i rozmiarach

Tapeta z Paryżem posiada różne kształty i rozmiary. Na przykład, posiadamy piękną tapetę Paryża o zachodzie słońca z wieżą Eiffla w środku. Zdjęcie jest zrobione z góry, więc ta perspektywa daje wspaniały widok na miasto. Mamy też tapety Paryż z wieżą Eiffla widzianą z daleka, bliska, w kolorze, w czerni i bieli. Tapeta z Paryżem to także jej wyjątkowe miejsca jak sztuka w Montmartre, klatka schodowa w jednej z artystycznych dzielnic lub piękna fontanna Medici jesienią. Romantyczną atmosferę zapewni fototapeta Paryża z wieczornym widokiem na Sekwanę po jednej stronie i Notre Dame po drugiej. Do paryskiego wnętrza świetnie pasuje też fototapeta ze wzorem marmuru.

Wskazówki, jak wystylizować tapetę z paryżem

Czy na Twojej ścianie znajduje się już tapeta z Paryżem? Nadszedł więc czas na najlepszy moment metamorfozy wnętrza - wystylizowanie pozostałej części pomieszczenia. Jeśli wybierzesz odpowiednią kombinację, tapeta z Paryżem będzie wyglądać jeszcze lepiej. Zainspiruj się przykładami paryskich wnętrz, na przykład na Pintereście i popracuj z ozdobnymi ramami w suficie, marmurowymi detalami i pięknymi żyrandolami. Możesz również zdecydować się na skopiowanie koloru lub elementu z fototapety z Paryżem i umieścić je w innych miejscach. Przykładem mogą być pastelowe kolory zachodzącego słońca. Kup różowe poduszki na kanapę w tym samym delikatnym kolorze, świece i ramki do stworzenia kolażu. Dbając o te szczegóły, tworzysz jednolite i kojące wnętrze. W ten sposób możesz zmienić swoją tapetę w Paryżu w element przyciągający wzrok.

Tapeta paryż robiona na zamówienie

Jeśli masz już swoją ulubioną tapetę z Paryżem, możesz z łatwością zamówić ją online. W momencie, gdy otrzymamy Twoje zamówienie, od razu rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę Paryż na naszych wielkoformatowych drukarkach. Obraz jest drukowany w całości, dlatego wzór zawsze doskonale do siebie pasuje.

Do drukowania tapet stosujemy wyłącznie włókninę bez PCV. Tapety z włókniny nie kurczą się, gwarantują ostry druk i są łatwe w aplikacji. Stosujemy wyłącznie bezwonne tusze na bazie wody. Produkcja, w dni robocze, odbywa się w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu kolejnych 3-5 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Fototapeta będzie więc o 10 cm szersza i wyższa. Po naklejeniu jej na ścianę należy usunąć wystające fragmenty. Odznacz tę opcję podczas składania zamówienia, aby otrzymać tapetę dokładnie w takich wymiarach, jak w zamówieniu, bez marginesów.