• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Niebieskie wzory

Szukasz pięknej tapety z niebieskimi wzorami? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce na fototapety.com. Mamy tapety z niebieskimi wzorami we wszystkich kształtach i rozmiarach. Od powiększenia Gwiaździstej nocy Vincenta van Gogha z jasnymi kolorami niebieskiego, po stylową tapetę z niebieskimi tropikalnymi liśćmi w ciemności.

Sortuj wg

Produkty 13

na stronę
Liście egzotyczne
Wzór ananasa
Ciemnoniebieski wzór chesterfielda
Jasnoniebieskie linie geometryczne
Linie geometryczne
Ciemnoniebieskie sześciokąty
Niebieski wzór liści
Niebieski kamuflaż
Niebieskie liście tropikalne
Tropikalny wzór liści
Niebieskie kreski
Ciemnoniebieskie liście ze złotem
Gwieździsta noc ilustracja
Sortuj wg

Produkty 13

na stronę

Różne rodzaje niebieskich wzorzystych tapet 

Tapety z niebieskimi wzorami oferują wiele możliwości. Chcesz na przykład ładnej tapety do sypialni? Następnie wybierz powiększenie konstelacji lub ciemnoniebieską wzorzystą tapetę z nadrukiem chesterfield. Również stylowe: ciemnoniebieskie liście z białymi i złotymi kwiatami. Szukasz czegoś do pokoju dziecięcego? W takim razie polecamy niebieską wzorzystą tapetę w plamy kamuflażu. Ale delfiny z bąbelkami i niebieska wzorzysta fototapeta z falami są również świetną zabawą. Jeśli chcesz zachować lekkość, wybierz białą tapetę z niebieskimi geometrycznymi liniami, niebieskim wzorem liści lub tropikalnymi paskami. Dzięki naszej szerokiej ofercie zawsze znajdziesz niebieską wzorzystą fototapetę, która Ci się spodoba. Zapraszamy do obejrzenia i zamówienia swojego ulubionego wzoru w naszym sklepie internetowym!

Stylizacja tapet z niebieskim wzorem 

Chociaż niebieski jest znany jako chłodny kolor, może również nadać Twojemu domowi dużo ciepła. Pod warunkiem, że stylizujesz go we właściwy sposób. Połącz niebieską wzorzystą tapetę z ciepłymi materiałami. Pomyśl o welurowych poduszkach, wełnianych dywanikach i miękkich kratach. Możesz również stylizować za pomocą dekoracji w cieplejszych odcieniach. Takie jak złote dodatki, ale także brąz, drewno i żółta ochra bardzo dobrze komponują się z niebieską wzorzystą fototapetą. Wybierz odcień, który lubisz i połącz go z niebieską wzorzystą tapetą. W ten sposób możesz zachować spokój i łatwo stworzyć wrażenie hotelowego szyku we własnym domu.

Tapeta z niebieskim wzorem na wymiar

Jeśli wybrałeś ładną tapetę z niebieskimi wzorami, możesz łatwo zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy zamówienie, rozpoczniemy pracę nad tapetą. Drukujemy tapety z niebieskimi wzorami na naszych drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku, dzięki czemu wzory idealnie się ze sobą łączą.

Używamy wyłącznie tapet z włókniny niezawierającej PVC. Tapety z włókniny nie kurczą się, dają ostry jak brzytwa nadruk i są łatwe w aplikacji. Stosowane atramenty są na bazie wody i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Standardowo drukujemy dodatkowe 5 cm ze wszystkich stron, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Dlatego fototapeta jest drukowana 10 cm szerzej i wyżej. Po tapetowaniu trzeba będzie to odciąć. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę dokładnie na wymiar.