• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Barokowa tapeta ze wzorem

Kup barokową tapetę online, dzięki której nadasz wystawny charakter swojemu pokojowi. Barok to styl, który rozwinął się na początku XVII wieku. Barok charakteryzuje się bogactwem i zaciekłością form. Pomyśl o bogatych motywach roślinnych i organicznych formach. Wybraliśmy dla Ciebie piękne tapety w stylu barokowym, więc możesz przebierać wśród okazałych wzorów. 

Sortuj wg

Produkty 12

na stronę
Sortuj wg

Produkty 12

na stronę

Klasyczna i stylowa: tapeta barokowa

Klasyczne i stylowe elementy tworzą piękny wzór na tapecie. Barokowa tapeta nadaje pomieszczeniu luksusowy wygląd. Ten artystyczny styl charakteryzuje się szczegółowością i żywiołowością. Styl barokowy wywodzi się z Włoch, ale udało mu się dotrzeć do całej Europy przez Niemcy i Anglię. Ma swoje korzenie w architekturze i malarstwie.

Barokowe tapety często składają się z symetrycznych ornamentów i dekoracji. Wzory to zbiór ilustrowanych elementów, które idealnie pasują do barokowego wnętrza, jednak tapeta barokowa doskonale pasuje również do innych stylów. Złoto jest szeroko stosowanym kolorem w barokowych tapetach, a w połączeniu z czernią nadaje pomieszczeniu ciepły, luksusowy wygląd.

Jeśli wybrane przez nas tapety nie do końca Ci pasują, skontaktuj się z nami i daj nam znać, czego szukasz. Dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć dla Ciebie odpowiednią tapetę. Jeśli masz własne zdjęcie, możesz je również wydrukować na tapecie.

Barokowa tapeta ze wzorami na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę ze wzorem barokowym, możesz z łatwością zamówić ją online. Kliknij zdjęcie, wybierz rozmiar ściany i za pomocą palca lub myszki zaznacz tę część zdjęcia, którą chcesz wydrukować. Możesz wybrać lustrzane odbicie obrazu lub zmienić jego kolor na czarno-biały.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje niesamowitą ostrość wydruku i jest łatwa w naklejeniu. Wykorzystywane przez nas tusze są bezzapachowe i tworzone na bazie wody. Produkcja tapety odbywa się w ciągu 24 godzin w dni robocze, a wysyłka wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po naklejeniu tapety będziesz mógł odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, abyśmy wydrukowali Twoją tapetę dokładnie w takim rozmiarze, jaki podałeś przy zamówieniu.

Akcesoria do tapet

Nie zapomnij zamówić odpowiednich akcesoriów. Dzięki temu będziesz mógł nakleić swoją tapetę od razu po otrzymaniu zamówienia.

Zadowolony?

Jeśli podoba Ci się rezultat, jaki uzyskałeś z naszą tapetą, daj nam znać! Wyślij nam zdjęcie Twojej ściany lub podziel się nim z nami w mediach społecznościowych.