• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Akcesoria

Dzięki odpowiednim akcesoriom do tapet, praca z tapetą jest wykonywana w krótkim czasie. Jak w każdej sytuacji, pracujesz schludnie i szybko, gdy używasz odpowiednich narzędzi. Sprzedajemy szeroki asortyment akcesoriów do tapet, które pozwalają na szybkie i łatwe nakładanie tapet z włókniny. Do naklejania kleju do tapet na ścianę należy używać pędzla do tapet. Szeroka powierzchnia pędzla zapewnia równomierne rozprowadzenie kleju. 

Kupuj wg
Sortuj wg

Produkty 21

na stronę
Sortuj wg

Produkty 21

na stronę

Do tapet zaleca się zakup odpowiednich akcesoriów, aby praca została wykonana szybko i schludnie. Tutaj można zamówić tanie i wysokiej jakości akcesoria do tapet.

Następnie dociskamy tapetę do ściany. Za pomocą wałka dociskowego nacisk dzieli się optymalnie, tak aby aplikacja była gładka. Za pomocą rolki dociskowej można zwijać niewielkie różnice w zgrzewie pomiędzy dwoma pociągnięciami tapety. Rolka zgrzewająca jest wykonana z miękkiego materiału, dzięki czemu tapeta nie ulega uszkodzeniu. Alternatywą dla rolki zgrzewającej jest szpachelka dociskowa. Po dociśnięciu tapety do ściany, należy użyć prasy do dociskania pęcherzyków powietrza. Jeżeli na suficie lub listwie przypodłogowej znajduje się zakładka, należy za pomocą dociskacza wykonać ostry kąt i usunąć nadmiar tapety nożem.