• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Industrialne elementy na tapecie

Od ochrowo-żółtego betonu po zardzewiały metal i zielone miedziane płyty. Industrialne elementy będą pięknie pasować do Twojego wnętrza. Aby uzyskać taki efekt, nie musisz już umieszczać tych materiałów w swoim domu. Możesz po prostu wybrać tapetę z betonem, fototapetę z kamienną ścianą lub płytą z desek. Wybierz rozmiar, którego potrzebujesz, naklej tapetę na ścianę i zrób świetne wrażenie w pomieszczeniu.

Sortuj wg

Produkty 38

na stronę
Konstrukcja stalowa
Premium
Odrestaurowana ściana zewnętrzna
Premium
Stalowy most łukowy
Premium
The Carpenters workshop
Designer Collection
Detal zardzewiałego kotła parowego (B
Designer Collection
Część linii napędowej maszyny parowej (B)
Designer Collection
Zardzewiała blacha
Premium
Rdza na blasze
Premium
Blacha zardzewiała
Premium
Stara opuszczona fabryka
Premium
[In heaven]
Designer Collection
Lips are sealed
Designer Collection
Monumentalny most kolejowy De Hef w Rotterdamie
Designer Collection
Postarzana żółta ściana
Premium
Zielone drzwi w starym murze
Premium
Detal zardzewiałego kotła parowego
Designer Collection
Struktura złota
Premium
Filary betonowe
Premium
Łódź wodna
Premium
Zielone płytki z miedzi
Premium
Stary most kolejowy o konstrukcji stalowej
Premium
Złoty kamień
Premium
Sortuj wg

Produkty 38

na stronę

Or choose from one of the following themes

Od tapety z betonem po kamienną fototapetę

Dzięki bogatej ofercie fototapet zawsze znajdziesz kopię pasującą do przestrzeni, w której pracujesz. Posiadamy tapet z elementami w różnych odcieniach kolorystycznych. Od żółtego do czarno-białego. Ze względu na różne materiały, konstrukcje i przedmioty każda tapeta emanuje inną atmosferą. Od fototapety z betonem z niemal pasiastym wzorem filarów po fototapetę starego kamiennego muru, którą można rozpoznać po charakterystycznych kotwach ściennych.

Betonowa tapeta w sypialni

Myli się każdy, kto uważa, że solidne, industrialne elementy nadają się tylko do salonu, kuchni czy biura. Betonową tapetę równie łatwo można umieścić w sypialni. To samo dotyczy fototapety z kamienną ścianą. Z tą tapetą możesz naprawdę iść we wszystkich kierunkach. Wykończ ją dopasowanym oświetleniem, solidnymi meblami i niektórymi przedmiotami vintage, takimi jak gramofon, staromodna walizka lub fajny dywan. Nadaj pomieszczeniu własny charakter za pomocą tapety z betonem lub kamieniem.

Tapeta z elementami na wymiar

Po wybraniu swojej pięknej tapety przemysłowej możesz łatwo zamówić ją online. Po otrzymaniu zamówienia od razu zabierzemy się za tworzenie tapety. Drukujemy Twoje tapety przemysłowe na naszych drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku, dzięki czemu wzory idealnie się ze sobą łączą.

Jako tapetę stosujemy wyłącznie tapety flizelinowe niezawierające PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Użyte tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Drukujemy dodatkowe 5 cm dookoła tapety, ponieważ ściany nie zawsze są idealnie proste. Dlatego fototapeta jest drukowana o 10 cm szerzej i wyżej. Po tapetowaniu zbędne części należy odciąć. Odznacz tę opcję, aby tapeta była wydrukowana dokładnie według podanego przez Ciebie rozmiaru.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu po otrzymaniu zamówienia będziesz mógł od razu przystąpić do nakładania tapety.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, koniecznie daj nam znać. A może zechcesz przesłać nam zdjęcie swojej ściany lub udostępnić je w mediach społecznościowych?.