Fototapeta do Kuchni

Tapeta z włókniny jest idealna do zastosowania w kuchni. Spraw, aby Twoja kuchnia była pięknym miejscem do gotowania.
Lubisz gotować w orientalnej atmosferze? A może chcesz wyobrazić sobie siebie w luksusowej restauracji? Zainspiruj się swoją kuchnią piękną i kolorową tapetą na ścianie. Wybierz tapetę z pysznymi składnikami, przyprawami, przyjemną atmosferą lub pięknymi stylizowanymi obrazami. Piękna kamienna tapeta lub tapeta przemysłowa też nie jest nie na miejscu! Na przykład, można również wybrać tapetę z płytek do kuchni. Tapetować swoją kuchnię, aby zapewnić przyjemne środowisko do gotowania. Ponadto, nasze tapety z włókniny posiadają certyfikat ognioodporności. Nie zawiera ona PCV i nie kurczy się. Jest doskonała do kuchni, gdzie para wodna dostarcza wilgotne powietrze.

Kurczęta i kaczki
Drzewo bananowe
Zboża
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 153

Strona
Fototapeta do Kuchni

Tapeta kuchenna wykonana na zamówienie

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.