Tapeta z mapami miast

W tej kategorii znajdziesz mapy miast oraz uproszczone formy zabudowy. Wybierz czarny na białym lub biały na czarnym. Czyste linie tworzą plany pięter różnych miast na poziomie krajowym i międzynarodowym. Wybierz jedną z unikalnych i ostrych jak brzytwa fototapet przedstawiających szczególne miejsca na naszej planecie. Od kontynentów do krajów i od miast do okolic. Nie możesz znaleźć pomiędzy nimi Twojego miasta, wioski lub sąsiedztwa? Daj nam znać, a nasz zespół projektowy z przyjemnością poszuka ich dla Ciebie.

 
Ustaw kierunek malejący

Produkty 87

Mapa centrum Amsterdamu, kolor biały
Mapa Hamburga, biała
Mapa Barcelony, biała
Ustaw kierunek malejący

Produkty 87

Tapeta z mapami miast

ŚCIENNA TAPETA Z MAPĄ ULUBIONEGO MIASTA

Miejsce, w którym dorastałeś, spotkałeś ukochaną osobę, kupiłeś pierwszy dom lub wylądowałeś pierwszym samolotem. Wszystkie szczególne miejsca na ziemi są warte tego, aby Twoje miasto, dzielnica lub wioska zostały wydrukowane na plakacie. Lubisz duże wydruki, a może bardzo duże? Wybierz mapę i umieść ją na tapecie z mapami. Możemy stworzyć tapetę ze wszystkimi miejscami na świecie, w wybranym kolorze. Jeśli wybranego przez Ciebie miejsca nie ma na liście lub chcesz dodać (lub pominąć) nazwę miejscowości i współrzędne, skontaktuj się z nami. Nasz zespół projektowy zrobi to dla Ciebie.

TAPETA Z MAPAMI I PLANAMI NA ZAMÓWIENIE

Gdy wybierzesz już swoją piękną tapetę z mapami i planami miast, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z mapą na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Do produkcji tapet wykorzystujemy wyłącznie flizelinowe tapety bez PCV. Tapety z flizeliny nie kurczą się, gwarantują ostrą jak brzytwa jakość wydruku i są łatwe w montażu. Korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu klejenia możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby otrzymać tapetę w wybranym przez siebie rozmiarze.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu po otrzymaniu zamówienia możesz od razu przystąpić do nakładania tapety.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, koniecznie daj nam znać. A może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub udostępnisz je w naszych mediach społecznościowych?