Fototapeta z samochodami

Masz bzika na punkcie samochodów? Nadrukuj zdjęcie ulubionego pojazdu na fototapecie lub wybierz z naszej kolekcji pięknych tapet z samochodami do pokoju dziecięcego, lub do każdego innego, jeśli samochody są Twoją prawdziwą pasją. Wybraliśmy dla Ciebie kilka pięknych zdjęć i obrazów. Wybierz klasyczny lub wyścigowy samochód, od zabawnych wzorów po zabytkowe vany VW, a my wydrukujemy go dla Ciebie na fototapecie z niesamowitą precyzją. Wybierz swoją ulubioną tapetę i podaj nam rozmiar ściany, na której chcesz ją nakleić. Jeśli masz własne piękne zdjęcie, również możemy je dla Ciebie wydrukować. Tapeta samochodowa nadaje się do fajnego pokoju chłopca lub salonów firm samochodowych.

 
Broadway Times Square
Czarny supersamochód
Silnik
Ustaw kierunek malejący

Produkty 48

Fototapeta z samochodami

FAJNA FOTOTAPETA Z SAMOCHODAMI

Jeśli lubisz samochody, z pewnością pokochasz nasze tapety z samochodami. Pokryj fototapetą z ulubionym samochodem lub częściami samochodowymi jedną, lub więcej ścian swojej sypialni, pokoju do majsterkowania, garażu lub salonu wystawowego. Wybierz garbusa, kubański samochód lub Porsche Cayenne. Skup się na szczegółowym ujęciu reflektorów, deski rozdzielczej lub silnika. To wszystko znajdziesz w naszej bogatej kolekcji fototapet samochodowych. Nie ma wśród nich Twojego wymarzonego samochodu, a może udało Ci się sfotografować rzadki supersamochód w Monako? Prześlij nam własne zdjęcie lub pozwól naszemu zespołowi projektowemu pomóc Ci w wyszukiwaniu.

TAPETA Z SAMOCHODAMI NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z samochodami, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, przystąpimy do pracy nad tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z samochodem na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory płynnie się ze sobą łączą.

Do produkcji używamy wyłącznie tapet flizelinowych bez PCV, które nie kurczą się, są łatwe w naklejaniu oraz dają ostrą jakość wydruku. Ponadto korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka trwa od 1 do 3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

ZADOWOLONY?

Jeśli spodobał Ci się rezultat, jaki uzyskałeś dzięki naszej tapecie, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?