Tapeta z różami

Tapeta z czerwonymi różami, tapeta z peoniami i tapeta z makami. W Wallgroup.com posiadamy szeroki asortyment tapet z najpiękniejszymi różami. W naszej kolekcji znajdziesz nadruki róż w akwareli, tapetę z różanym polem i fototapetę z martwą naturą z różami. Nawiasem mówiąc, ta ostatnia to nie byle jaka tapeta, ale obraz Jana Davidsza de Heema naturalnej wielkości, który wisi w Rijksmuseum. Czyż nie byłoby fajnie umieścić go w swojej sypialni, restauracji lub salonie piękności?

Pole pełne róż
Maki w kolorze czarnym, białym, czerwonym i białym.
Kwiaty i motyle w akwareli.
Ustaw kierunek rosnący

Produkty 34

Tapeta z różami

TAPETA Z RÓŻĄ DO TWOJEGO WNĘTRZA

Tapeta z różą nada Twojemu wnętrzu prawdziwego wyrazu. Zapewnisz mu kolor i stworzysz romantyczną atmosferę. Róża jest kwiatem, który symbolizuje miłość i romantyzm. Nasza flizelinowa tapeta z różami jest idealna do naklejenia na całą ścianę, jej część lub optycznego rozbicia długiej ściany. Tapeta w róże świetnie sprawdza się w kobiecym wnętrzu oraz w tym artystycznym lub brocante. Kwiatowy print doskonale dopełnia całości, ale sprawdza się również w innych stylach, takich jak klasyczny, industrialny lub designerski. Z kolei w cichym wnętrzu tapeta w róże subtelnie przyciąga wzrok.

WYBIERZ KOLOR TAPETY Z RÓŻAMI

Wiesz, że czerwona róża oznacza miłość, romantyzm i respekt? Białe róże oznaczają zaufanie, a także światło, spokój i niewinność. Z kolei różowa róża to przyjemność i radość. Jak widzisz, każdy kolor róży ma inne znaczenie. Warto wziąć to pod uwagę nie tylko przy zakupie bukietu kwiatów dla kogoś innego, ale także wtedy, gdy wybierasz kolor różanej tapety na swoją ścianę. Oczywiście możesz też nie skupiać się tak bardzo na szczegółach i po prostu wybrać tę fototapetę z różami, która najbardziej Ci się podoba.

TAPETA Z RÓŻĄ NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już piękną tapetę z kwiatowym wzorem, możesz z łatwością zamówić ją online. W momencie, gdy otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zabierzemy się do pracy nad Twoją tapetą. Wydrukujemy tapetę z kwiatowym wzorem na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzór zawsze będzie idealnie do siebie pasował.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?