Fototapeta z jeleniem

Jelenie to typowo holenderskie zwierzęta. Symbolizują naturę i spokój umysłu. Przynieś do domu to wyjątkowe uczucie spokoju, które zapewni Ci piękna fototapeta z jeleniem. W Fototapety.com znajdziesz bogatą kolekcję tapet z jeleniem. Od młodych jelonków z futerkiem w kropki, które stały się inspiracją dla filmy Disneya Bambi, do fototapety z jeleniem na tle wschodzącego słońca. Dzięki tak szerokiemu wyborowi zawsze znajdziesz coś, co najbardziej przypadnie Ci do gustu. Odkryj możliwości, jakie daje tapeta z jeleniem wybierając jedną z tych, które umieściliśmy na tej stronie i wybierz swoją ulubioną.

 
Jeleń z młodymi
Ryczący jeleń
Jeleń na tle gór
Ustaw kierunek malejący

Produkty 56

Fototapeta z jeleniem
 

TAPETA Z JELENIEM W RÓŻNYCH STYLACH I ROZMIARACH

Posiadamy tapety z jeleniem w różnych kształtach i rozmiarach. Najpopularniejszymi z nich są nasze fototapety z jeleniami. Na przykład jeleń z wielkim porożem w jesiennym lesie, jeleń stojący na polu, na tle wschodzącego słońca lub jeleń wyjący w trawie. Szukasz czegoś śmielszego? Zerknij na naszą tapetę z jeleniem w górach, reniferem we mgle lub jeleniem w śniegu. Dzięki nim każdego dnia poczujesz się jak w podróży. Inną ciekawą opcją jest powiększenie obrazu Widok na las z dwoma jeleniami, autorstwa Johannesa de Boscha lub Jelenia w lesie autorstwa Pietera Gerardusa van Os. Obaj artyści tworzyli w XVIII wieku. Dzięki tym fototapetom nie będziesz potrzebować obrazów na ścianie!

POŁĄCZ TAPETĘ Z JELENIEM

Dzięki fototapecie z jeleniem sprawisz, że Twoje wnętrze będzie przyciągało wzrok. Jak już wspomnieliśmy, wizerunek jelenia daje poczucie jedności z naturą i zapewnia spokój. Możesz jeszcze bardziej wzmocnić ten efekt odpowiednio stylizując resztę pokoju. Na przykład połącz tapetę z jeleniem z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno, rośliny i wełniane dywany. Utrzymaj resztę wnętrza w lekkim stylu lub wybierz jeden wyróżniający się kolor z tapety z jeleniem, który sprawi, że będzie on powracał w innych częściach pomieszczenia. Na przykład wykorzystaj go w rustykalnych świecach, poduszkach na kanapie lub ładnym obrusie. W ten sposób Twój pokój z fototapetą z jeleniem stanie się piękną całością. To sprawi, że Twoja ​​fototapeta z jeleniem naprawdę się wyróżni.

FOTOTAPETY Z JELENIEM NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już piękną fototapetę z jeleniem do swojego wnętrza, możesz ją łatwo zamówić online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, natychmiast rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Twoją fototapetę z jeleniem wydrukujemy na naszych drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku, dzięki czemu wzory idealnie łączą się ze sobą.

Wykorzystujemy tapety z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Stosujemy tusze są na bazie wody, które są bezwonne. Produkcja odbywa się w ciągu 24 godzin w dni robocze, a dostawa w ciągu 1-3 dni./span>

Pamiętaj! Zwykle dodrukujemy dodatkowe 5 cm dookoła tapety ze względu na to, że ściany nie zawsze są idealnie proste. Wydrukowana fototapeta będzie więc o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończonym tapetowaniu należy odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby Twoja tapeta została wydrukowana dokładnie w takim rozmiarze, jak w zamówieniu.