• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z jeleniem

Jelenie to typowo holenderskie zwierzęta. Symbolizują naturę i spokój umysłu. Przynieś do domu to wyjątkowe uczucie spokoju, które zapewni Ci piękna fototapeta z jeleniem. W Fototapety.com znajdziesz bogatą kolekcję tapet z jeleniem. Od młodych jelonków z futerkiem w kropki, które stały się inspiracją dla filmy Disneya Bambi, do fototapety z jeleniem na tle wschodzącego słońca. Dzięki tak szerokiemu wyborowi zawsze znajdziesz coś, co najbardziej przypadnie Ci do gustu. 

Sortuj wg

Produkty 56

na stronę
Jeleń na polu
Rodzina jeleniowatych, różowy
Jeleń w rezerwacie przyrody
Jeleń o wschodzie słońca
Duży jeleń między drzewami
Jeleń w pobliżu drzew
Jeleń na wzgórzu
Skupiony jeleń
Jeleń w lesie
Jeleń w sylwetce
Jeleń na tle gór
Jeleń z młodymi
Jeleń o zachodzie słońca
Jeleń w śniegu
Jeleń na białym tle
Jeleń z zachodem słońca
Jeleń w górach
Duży jeleń
Mały jeleń
Zbliżenie na jelenia
Ryczący jeleń
Czarno-biały portret jelenia
Portret jelenia w czerni i bieli
Renifery w lesie
Widok na las z dwoma jeleniami
Jelenie w lesie
Jeleń obok drzewa
Designer
Grupa jeleni w polu
Designer
Dziki jeleń
Designer
Jeleń we mgle
Designer
Three Deer
Designer
Jeleń na polu
Designer
Jeleń w zieleni
Designer
Zwierzęta leśne w zieleni
Designer
Las ze zwierzętami w zieleni
Designer
Góra w kolorze zielonym
Designer
Golden Deer
Designer
Las ze zwierzętami w kolorze taupe
Designer
Jeleń w kolorze taupe
Designer
Młode renifery białe
Designer
Dumne renifery
Designer
Jeleń daniel zbliżenie
Designer
Zabawa zimowa
Designer
Forest Deer
Designer
Dark Deer
Designer
Zwierzęta leśne w odcieniach szarości
Designer
Kolorowe zwierzęta leśne
Designer
Przyjaciele lasu
Designer
Przyjaciele lasu
Designer
Zwierzęta leśne w czerni i bieli
Designer
Zwierzęta leśne w pobliżu góry
Designer
Jeleń w odcieniach szarości
Designer
Dwa jelenie w lesie
Designer
K I N G
Designer
Renifery we mgle
Designer
Daniel w lesie
Designer
Sortuj wg

Produkty 56

na stronę

Tapeta z jeleniem w różnych stylach i rozmiarach

Posiadamy tapety z jeleniem w różnych kształtach i rozmiarach. Najpopularniejszymi z nich są nasze fototapety z jeleniami. Na przykład jeleń z wielkim porożem w jesiennym lesie, jeleń stojący na polu, na tle wschodzącego słońca lub jeleń wyjący w trawie. Szukasz czegoś śmielszego? Zerknij na naszą tapetę z jeleniem w górach, reniferem we mgle lub jeleniem w śniegu. Dzięki nim każdego dnia poczujesz się jak w podróży. Inną ciekawą opcją jest powiększenie obrazu Widok na las z dwoma jeleniami, autorstwa Johannesa de Boscha lub Jelenia w lesie autorstwa Pietera Gerardusa van Os. Obaj artyści tworzyli w XVIII wieku. Dzięki tym fototapetom nie będziesz potrzebować obrazów na ścianie!

Odkryj możliwości, jakie daje tapeta z jeleniem wybierając jedną z tych, które umieściliśmy na tej stronie i wybierz swoją ulubioną.

Połącz tapetę z jeleniem

Dzięki fototapecie z jeleniem sprawisz, że Twoje wnętrze będzie przyciągało wzrok. Jak już wspomnieliśmy, wizerunek jelenia daje poczucie jedności z naturą i zapewnia spokój. Możesz jeszcze bardziej wzmocnić ten efekt odpowiednio stylizując resztę pokoju. Na przykład połącz tapetę z jeleniem z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno, rośliny i wełniane dywany. Utrzymaj resztę wnętrza w lekkim stylu lub wybierz jeden wyróżniający się kolor z tapety z jeleniem, który sprawi, że będzie on powracał w innych częściach pomieszczenia. Na przykład wykorzystaj go w rustykalnych świecach, poduszkach na kanapie lub ładnym obrusie. W ten sposób Twój pokój z fototapetą z jeleniem stanie się piękną całością. To sprawi, że Twoja fototapeta z jeleniem naprawdę się wyróżni.

Fototapety z jeleniem na zamówienie

Jeśli wybrałeś już piękną fototapetę z jeleniem do swojego wnętrza, możesz ją łatwo zamówić online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, natychmiast rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Twoją fototapetę z jeleniem wydrukujemy na naszych drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku, dzięki czemu wzory idealnie łączą się ze sobą.

Wykorzystujemy tapety z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Stosujemy tusze są na bazie wody, które są bezwonne. Produkcja odbywa się w ciągu 24 godzin w dni robocze, a dostawa w ciągu 1-3 dni./span>

Pamiętaj! Zwykle dodrukujemy dodatkowe 5 cm dookoła tapety ze względu na to, że ściany nie zawsze są idealnie proste. Wydrukowana fototapeta będzie więc o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończonym tapetowaniu należy odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby Twoja tapeta została wydrukowana dokładnie w takim rozmiarze, jak w zamówieniu.