Holandia na fototapecie

Holenderska przyroda i architektura mają do zaoferowania tak wiele piękna, że ​​szkoda nie umieścić ich na fototapecie. Wybierz typowo holenderskie pola tulipanów, mosty, młyny lub stacje z naszej kolekcji. Możesz też wybrać własne zdjęcie na tapecie z nieodkrytym jeszcze przez nas kawałkiem Holandii.

 
Amsterdam w czerni i bieli
Czerwony rower na moście
Trzy drewniane słupki
Ustaw kierunek malejący

Produkty 44

Holandia na fototapecie

FOTOTAPETA Z HOLANDIĄ

Holandia ma tak wiele pięknych miejsc. Od dobrze znanych po te nieodkryte. Nasz fotograf uwiecznia wszystkie te piękne miejsca w Holandii swoim najlepszym aparatem. Wszystko po to, abyśmy mogli wydrukować dla Ciebie ostre jak brzytwa zdjęcia na fototapecie. Aby uzyskać doskonały obraz Holandii, wybierz najbardziej kolorowe pola tulipanów, wiatraki lub czarno-biały most Erasmusa. Chcesz stworzyć romantyczny efekt w swojej sypialni lub salonie? Wybierz fototapetę ze wschodem lub zachodem słońca.

A może samodzielnie wykonałeś piękne zdjęcie w Holandii i chciałbyś je wydrukować na fototapecie? Jesteśmy bardzo ciekawi. Prześlij nam własne zdjęcie, a nasz zespół projektowy sprawdzi, czy nadaje się ono na fototapetę.

TAPETA ZE ZDJĘCIAMI HOLANDII NA ZAMÓWIENIE

Gdy wybierzesz już swoją piękną tapetę ze zdjęciami Holandii, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z Holandią na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Do produkcji tapet wykorzystujemy wyłącznie flizelinowe tapety bez PCV. Tapety z flizeliny nie kurczą się, gwarantują ostrą jak brzytwa jakość wydruku i są łatwe w montażu. Korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu klejenia możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby otrzymać tapetę w wybranym przez siebie rozmiarze.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu po otrzymaniu zamówienia możesz od razu przystąpić do nakładania tapety.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, koniecznie daj nam znać. A może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub udostępnisz je w naszych mediach społecznościowych?