Fototapeta z miastami

Panorama Nowego Jorku czy panorama Rzymu? A może chcesz codziennie budzić się w Paryżu, mieście miłości? Piękna architektura, piękne oświetlenie, piękne miasta. Wybierz wspaniałe zdjęcie swojego ulubionego miasta. Mamy imponującą kolekcję zdjęć Londynu, Szanghaju, Amsterdamu i wielu innych miast. Jeśli Twoje ulubione miasto nie jest dostępne lub masz własne (wakacyjne) zdjęcie, daj nam znać. Możemy wydrukować Twoje zdjęcie lub chętnie poszukamy zdjęcia z wybranym przez Ciebie miastem. Tapety z miastami możesz łatwo zamówić online.

 
Zimowy krajobraz w pobliżu Arnhem
Broadway Times Square
Most Brookliński w nocy
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 202

Strona
Fototapeta z miastami

ULUBIONE MIASTO NA ŚCIANIE Z FOTOTAPETĄ Z MIASTAMI

Czy jest miasto, w którym Twoje serce bije szybciej? Praga, Nowy Jork, Barcelona, ​​Bangkok... Lubisz bywać tam co najmniej raz w roku? Dzięki naszej tapecie z miastami nie jest to już konieczne. Ciesz się ulubionym miastem każdego dnia dzięki fototapecie z miastami na swojej ścianie.

Wytapetuj tapetą z miastem jedną lub więcej ścian, drzwi lub szafę i spaceruj codziennie biało-niebieskimi ulicami Santorini lub mostem łańcuchowym w Budapeszcie. Wszystko to bez konieczności wsiadania do samolotu. Łatwo i dużo taniej: fototapety miasta z Fototapety.

TAPETA Z MIASTAMI NA WYMIAR

Gdy wybierzesz już swoją piękną tapetę z miastami, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z miastami na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Do produkcji tapet wykorzystujemy wyłącznie flizelinowe tapety bez PCV. Tapety z flizeliny nie kurczą się, gwarantują ostrą jak brzytwa jakość wydruku i są łatwe w montażu. Korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu klejenia możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby otrzymać tapetę w wybranym przez siebie rozmiarze.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu po otrzymaniu zamówienia możesz od razu przystąpić do nakładania tapety.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, koniecznie daj nam znać. A może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub udostępnisz je w naszych mediach społecznościowych?