Tapeta z graffiti

Graffiti, sztuka uliczna, tagowanie. Jesteśmy pewni, że już się z tym spotkałeś. Wielkie litery, ilustracje i jaskrawe kolory na ścianach, słupach, wagonach, a może nawet na ścianie Twojej sypialni? Przekształć sztukę uliczną w sztukę dla Twojego wnętrza, bez konieczności samodzielnego używania sprayu, dzięki naszej fototapecie z graffiti. Idziesz na tagowanie, chcesz pokryć ścianę w jednym lub dwóch kolorach, lub znaleźć taki fragment, który pokryje całą ścianę obrazem graffiti? Wybierz rysunek graffiti z naszej szerokiej kolekcji tapet z graffiti lub prześlij nam własne zdjęcie.

 
Graffiti gwar i hałas
Tunel graffiti 3D
Moderne graffiti
Ustaw kierunek malejący

Produkty 45

Tapeta z graffiti

TAPETA Z GRAFFITI DO POKOJU CHŁOPCA

Tapeta z graffiti jest jednocześnie fajna i zabawna. Z tego powodu doskonale nadaje się na ściany w pokoju chłopca. Wybierz realistyczny krajobraz uliczny, wesołe graffiti na fototapecie lub graffiti 3D. Z tapetą 3D graffiti będziesz mieć wrażenie, jakbyś praktycznie był wciągany w tapetę, a pokój od razu będzie wyglądał na większy. Upewnij się, że pozostałe ściany mają bardziej stonowane barwy, aby zachować ten wyjątkowy efekt przestrzenny.

TAPETA Z GRAFFITI NA WYMIAR

Jeśli wybrałeś już swoją piękną fototapetę z graffiti, możesz łatwo zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z graffiti na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dzięki czemu wzory idealnie do siebie pasują.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu, gdy tylko otrzymasz swoje zamówienie, będziesz mógł od razu przystąpić do naklejania tapety.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może chcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?