• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta z graffiti

Graffiti, sztuka uliczna, tagowanie. Jesteśmy pewni, że już się z tym spotkałeś. Wielkie litery, ilustracje i jaskrawe kolory na ścianach, słupach, wagonach, a może nawet na ścianie Twojej sypialni? Przekształć sztukę uliczną w sztukę dla Twojego wnętrza, bez konieczności samodzielnego używania sprayu, dzięki naszej fototapecie z graffiti.  

Sortuj wg

Produkty 44

na stronę
Graffiti na czerwonej cegle
Premium
Graffiti na ścianie z cegieł
Premium
Graffiti na ścianie z czarnej cegły
Premium
Graffiti na czarnych cegłach
Premium
Graffiti XL
Premium
Muzyczne graffiti na cegle
Premium
Kolorowe graffiti na ścianie
Premium
Graffiti na starej ceglanej ścianie
Premium
Słuchawki graffiti
Premium
Samochód wyścigowy z graffiti
Premium
Graffiti na drewnie
Premium
Graffiti Chrząszcz na drewnie
Premium
Graffiti Beetle
Premium
Graffiti Love
Premium
Graffiti na betonie
Premium
Palmy na drewnie
Premium
OMG!
Premium
Graffiti ścienne
Premium
Graffiti z literami na drewnie
Premium
Graffiti z rekinem
Premium
Graffiti przedstawiające lwa
Premium
Mocne graffiti
Premium
Graffiti z ust
Premium
Chaotyczne graffiti
Premium
Uliczne graffiti na starym drewnie
Premium
Graffiti z twarzami
Premium
Twarze graffiti
Premium
Lips are sealed
Designer Collection
Sortuj wg

Produkty 44

na stronę

Tapeta z graffiti do pokoju chłopca

Tapeta z graffiti jest jednocześnie fajna i zabawna. Z tego powodu doskonale nadaje się na ściany w pokoju chłopca. Wybierz realistyczny krajobraz uliczny, wesołe graffiti na fototapecie lub graffiti 3D. Z tapetą 3D graffiti będziesz mieć wrażenie, jakbyś praktycznie był wciągany w tapetę, a pokój od razu będzie wyglądał na większy. Upewnij się, że pozostałe ściany mają bardziej stonowane barwy, aby zachować ten wyjątkowy efekt przestrzenny.

Idziesz na tagowanie, chcesz pokryć ścianę w jednym lub dwóch kolorach, lub znaleźć taki fragment, który pokryje całą ścianę obrazem graffiti?Wybierz rysunek graffiti z naszej szerokiej kolekcji tapet z graffiti lub prześlij nam własne zdjęcie.

Tapeta z graffiti na wymiar

Jeśli wybrałeś już swoją piękną fototapetę z graffiti, możesz łatwo zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z graffiti na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dzięki czemu wzory idealnie do siebie pasują.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu, gdy tylko otrzymasz swoje zamówienie, będziesz mógł od razu przystąpić do naklejania tapety.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może chcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?