Tapeta retro i vintage

Tapeta retro i vintage z nadrukami z lat pięćdziesiątych, sześćdziesiątych, siedemdziesiątych i wczesnych osiemdziesiątych. Nowe nie zawsze oznacza lepsze. Wiele osób uwielbia piękne stare wzory i obrazy, ponieważ wyglądają ładnie i przytulnie. Tapeta retro świetnie prezentuje się w połączeniu z meblami i dodatkami w stylu vintage. Retro charakteryzuje się zaokrąglonymi rogami i specyficznymi kolorami, takimi jak pomarańczowy, żółty i brązowy, kolorami drewna tekowego, roślinami, takimi jak kaktusy czy sukulenty oraz wyrazistymi nadrukami. Kolory retro są często ciepłe i głębokie. Wybraliśmy dla Ciebie kilka obrazów z pięknymi nadrukami i motywami. Jeśli masz piękne zdjęcie retro we własnym archiwum, daj nam znać, a zobaczymy, czy możemy je wydrukować na tapecie. Jeśli chcesz, abyśmy poszukali dla Ciebie innego obrazu, daj nam znać.

 
Upper Lausitzian Library of Sciences
Retro stary rower z ciężarówką
Stary samolot FK 23 Bantam
Ustaw kierunek malejący

Produkty 32

Or choose from one of the following themes
Tapeta retro i vintage

TAPETA RETRO NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś swoją piękną tapetę, możesz z łatwością zamówić ją online. Kliknij zdjęcie, podaj wymiary swojej ściany oraz wybierz za pomocą palca lub myszki, które części zdjęcia chciałbyś zobaczyć na wydruku. Możesz także wybrać lustrzane odbicie zdjęcia lub zmienić jego kolor na czarno-białe.
Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.
Zerknij na opcję „Pokaż pasy”, aby upewnić się, na ile części podzielimy Twoją fototapetę. Domyślnie pasy mają wymiary 60 na 80 cm. Za dodatkową opłatą możesz jednak wybrać szerszy rozmiar. Cena zwiększa się, ponieważ większy rozmiar rolek oznacza większą paczkę, a co za tym idzie dodatkowe opłaty za pakowanie i transport.

WŁASNA PRODUKCJA I SZYBKA WYSYŁKA

Fototapetę drukujemy na drukarkach wielkoformatowych w jednym kawałku. Wzory zawsze będą płynnie ze sobą połączone. Nasze tapety są wykonane wyłącznie z włókniny bez PCV. Tapeta z włókniny nie kurczy się, doskonale oddaje ostrość wydruku i jest łatwa w naklejaniu. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i są bezzapachowe.

UWAGA! Ponieważ ściany nie zawsze są idealnie proste, dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby tapeta została wydrukowana w dokładnie takim rozmiarze, jaki podałeś przy zamówieniu.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu, gdy tylko otrzymasz swoje zamówienie, będziesz mógł od razu przystąpić do naklejania tapety.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?