• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta 3D z budynkiem

Tapeta 3D z budynkami pozwala stworzyć niesamowity efekt. Pozwoli Ci poczuć się, jakbyś znajdował się gdzieś w przestrzeni. Tapeta 3D z budynkami daje wyjątkowy efekt optyczny pięknej architektury na trójwymiarowych zdjęciach. Ta tapeta jest idealna do profesjonalnego użytku. Zachwyć się tapetą 3D z budynkiem.

Sortuj wg

Produkty 45

na stronę
Great Wall sunrise
Designer Collection
Lego House
Designer Collection
Oldschool
Designer Collection
Opuszczony zamek
Designer Collection
Dziedziniec z łukami
Premium
Zakrzywiony korytarz
Premium
Stary budynek z łukami
Premium
Okno we wnęce
Premium
Pillars
Designer Collection
Enter
Designer Collection
Eltz...
Designer Collection
Living in Boxes
Designer Collection
spiral staircase
Designer Collection
Sunrise
Designer Collection
Staircase
Designer Collection
Sortuj wg

Produkty 45

na stronę

Tapety 3D z budynkami

Dodaj swojemu pokojowi głębi z tapetą 3D z budynkami. Imponujące budynki wydrukowane w 3D dają wrażenie, jakbyś znajdował się w jego pobliżu. Jest to idealny sposób na optyczne powiększenie mniejszych powierzchni. Z łatwością zamów online swoją fototapetę 3D z budynkami w naszym sklepie internetowym z fototapetami.

Industrialne środowisko nadaje pomieszczeniu surowy i zdecydowany wygląd. Ciemne kolory przynoszą ciszę i spokój, dzięki czemu tapeta idealnie nadaje się np. do sypialni. Oczywiście możesz również umieścić tę tapetę z efektem 3D w miejscu pracy lub biurze. Imponujący wygląd z pewnością zwróci uwagę odwiedzających!

Szukasz wzoru, którego nie ma jeszcze w naszej kolekcji budynków 3D? Daj nam znać, a nasz zespół znajdzie dla Ciebie zdjęcia doskonale pasujące do Twojej tapety. Jest to usługa bez zobowiązań!

Tapeta 3D z budynkiem na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę 3D z budynkiem, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu rozpoczniemy pracę nad Twoją fototapetą. Twoją tapetę 3D z budynkiem wydrukujemy na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednej części, dlatego wzór doskonale do siebie pasuje.

Tworzymy wyłącznie tapety z włókniny bez PCV. Tapety z włókniny nie kurczą się, doskonale oddają ostrość wydruku i są łatwe w naklejaniu. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia, a dostawa wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety drukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że ściany nie zawsze są proste. Z tego powodu fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończeniu klejenia wystające części można odciąć. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę dokładnie na wybrany przez siebie wymiar, ale pamiętaj, że ściany nie zawsze są w 100% proste!

Zadowolony z efektu?

Jeśli jesteś usatysfakcjonowany z efektu, koniecznie daj nam znać. Może prześlesz nam zdjęcie z wynikiem swojej pracy lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?