Fototapeta 3D z budynkiem

 

Tapeta 3D z budynkami pozwala stworzyć niesamowity efekt. Pozwoli Ci poczuć się, jakbyś znajdował się gdzieś w przestrzeni. Tapeta 3D z budynkami daje wyjątkowy efekt optyczny pięknej architektury na trójwymiarowych zdjęciach. Ta tapeta jest idealna do profesjonalnego użytku. Zachwyć się tapetą 3D z budynkiem.

 
Okno we wnęce
Ciemna sala
Garaż 3D
Ustaw kierunek malejący

Produkty 36

Or choose from one of the following themes
Fototapeta 3D z budynkiem

TAPETY 3D Z BUDYNKAMI

Dodaj swojemu pokojowi głębi z tapetą 3D z budynkami. Imponujące budynki wydrukowane w 3D dają wrażenie, jakbyś znajdował się w jego pobliżu. Jest to idealny sposób na optyczne powiększenie mniejszych powierzchni. Z łatwością zamów online swoją fototapetę 3D z budynkami w naszym sklepie internetowym z fototapetami.

Industrialne środowisko nadaje pomieszczeniu surowy i zdecydowany wygląd. Ciemne kolory przynoszą ciszę i spokój, dzięki czemu tapeta idealnie nadaje się np. do sypialni. Oczywiście możesz również umieścić tę tapetę z efektem 3D w miejscu pracy lub biurze. Imponujący wygląd z pewnością zwróci uwagę odwiedzających!

Szukasz wzoru, którego nie ma jeszcze w naszej kolekcji budynków 3D? Daj nam znać, a nasz zespół znajdzie dla Ciebie zdjęcia doskonale pasujące do Twojej tapety. Jest to usługa bez zobowiązań!

TAPETA 3D Z BUDYNKIEM NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę 3D z budynkiem, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu rozpoczniemy pracę nad Twoją fototapetą. Twoją tapetę 3D z budynkiem wydrukujemy na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednej części, dlatego wzór doskonale do siebie pasuje.

Tworzymy wyłącznie tapety z włókniny bez PCV. Tapety z włókniny nie kurczą się, doskonale oddają ostrość wydruku i są łatwe w naklejaniu. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia, a dostawa wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety drukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że ściany nie zawsze są proste. Z tego powodu fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończeniu klejenia wystające części można odciąć. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę dokładnie na wybrany przez siebie wymiar, ale pamiętaj, że ściany nie zawsze są w 100% proste!

ZADOWOLONY Z EFEKTU?

Jeśli jesteś usatysfakcjonowany z efektu, koniecznie daj nam znać. Może prześlesz nam zdjęcie z wynikiem swojej pracy lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?