• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z zorzą polarną

Zorza polarna to niezwykłe zjawisko naturalne. Pojawia się na niebie w momencie, gdy naładowane elektrycznie cząsteczki słońca w naszej atmosferze wchodzą w kontakt z atomami tlenu i cząsteczkami azotu. Miejsca, w których można zobaczyć zorzę polarną na własne oczy, znajdują się głównie w północnych regionach polarnych, takich jak Grenlandia, Kanada i Islandia. 

Sortuj wg

Produkty 39

na stronę
Under the Northern Lights
Designer Collection
Sortuj wg

Produkty 39

na stronę

Fototapeta z zorzą w wielu wzorach

Na stronie Fototapety znajdziesz szeroką kolekcję tapet z zorzą polarną. Z jednej strony, wszystkie one są do siebie podobne, jednak z drugiej, w ich projektach pojawiają się znaczące różnice. Na przykład, możesz u nas znaleźć zorzę polarną pomiędzy dwoma fiordami, gdzie zielone linie odbijają się w wodzie. W kolekcji mamy także zorzę polarną świecącą nad ogniskiem na tle drzew iglastych oraz widok na zorzę polarną nad skalistym wybrzeżem. Sprawdź też nasze tapety z zorzą polarną w odcieniach niebieskiego, na przykład świecące nad ośnieżoną górą, zamarzniętym oceanem lub pośrodku rozgwieżdżonego nieba.

Zorza pojawia się również w krajach skandynawskich - w Norwegii, Finlandii i Szwecji. Dzięki pięknej fototapecie przedstawiającej zorzę polarną, do tych niezwykłych miejsc możesz dodać własną sypialnię.

Stylizacja tapety z zorzą w twoim domu

Tapeta z zorzą polarną idealnie sprawdzi się w sypialni, surowym pokoju chłopięcym czy salonie utrzymanym w skandynawskim stylu. Możesz umieścić fototapetę zorzy polarnej na całej ścianie lub użyć jej do rozbicia długiej ściany. Umieść tapetę w swoim pokoju, dopasowując ją do reszty wystroju. Możesz na przykład pomyśleć o pomalowaniu jednej ze ścian na kolor ciemnozielony, dodaniu ciemnozielonych zasłon lub czarnego biurka z zieloną lampą stołową.

Umieszczając w pokoju kolorystycznie dobrane elementy z fototapety z zorzą polarną, możesz połączyć całą przestrzeń w jedną całość. Pamiętaj, aby dodać romantyczne elementy, jako odpowiednik dla chłodnych kolorów. Może być to girlanda światła imitująca rozgwieżdżone niebo, materiał ze sztucznego futra, który pasuje do skandynawskiego stylu lub szydełkowa narzuta na kanapę, lub łóżko.

Tapeta z zorzą na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z zorzą polarną, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z zorzą na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dzięki czemu wzory doskonale do siebie pasują.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny bez PCV. Tapety flizelinowe nie kurczą się, dają ostry jak brzytwa wydruk i są łatwe do naklejania. Ponadto korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja tapety odbywa się w ciągu 24 godzin w dni robocze, a dostawa wynosi 1-3 dni.

Uwaga! Dodrukujemy dodatkowe 5 cm dookoła tapety, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po naklejeniu tapety możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby Twoja tapeta miała dokładnie taki rozmiar, jaki podałeś w zamówieniu.

Akcesoria do tapet

Nie zapomnij zamówić odpowiednich akcesoriów. Dzięki temu będziesz mógł nakleić tapetę od razu po odbiorze zamówienia.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatu, jaki uzyskałeś dzięki naszej tapecie, daj nam znać. A może wyślesz nam zdjęcie efektów lub podzielisz się nim na naszych mediach społecznościowych?