Fototapeta z teksturami: beton, drewno, płytki i kamień

"Wow, czy to na pewno tapeta? Wygląda tak naturalnie". To komplement, którego możesz się spodziewać, jeśli zamówisz tapetę z teksturą na stronie Fototapety. Tapeta z teksturą nada Twojemu domowi industrialny i efektowny wygląd. Nasze tapety ze strukturami doskonale komponują się z meblami i dodatkami ze stali, drewna i betonu. Dzięki temu pasują do niemal każdego industrialnego wnętrza. W naszej kolekcji znajdziesz fototapety z fakturami betonu, drewna, kamienia, płytek i nie tylko.

TeksturyTekstury
Podświetlane sześciokąty 3D
Luksusowy plaster miodu
Stara, zwietrzała zielona ściana
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 660

Fototapeta z teksturami: beton, drewno, płytki i kamień

NIE DO ODRÓŻNIENIA

Tapeta z teksturą doskonale wykończy industrialny wygląd Twojego domu. Dzięki naszym ostrym jak brzytwa nadrukom fototapeta z teksturą jest praktycznie nie do odróżnienia od prawdziwego materiału. Chcesz zapewnić swojemu pomieszczeniu industrialną metamorfozę? Wybierz jeden z wydruków tapet z naszej szerokiej kolekcji tekstur.

Wybierz tapetę z kamieniem, jeśli chcesz nadać swojemu wnętrzu surowy i minimalistyczny wygląd. Fototapeta z drewnem daje mocny, wytrzymały i industrialny klimat. Wolisz stworzyć elegancki, modny i nowoczesny wygląd? W tym przypadku postaw na betonową fototapetę. Wolisz mieć na tapecie własne zdjęcie tekstury? Prześlij nam własne zdjęcie, które chcesz umieścić na tapecie za pośrednictwem naszej strony, a my zajmiemy się resztą. 

FOTOTAPETA Z TEKSTURĄ NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z teksturą, możesz łatwo zamówić ją online. Kliknij zdjęcie i podaj wymiary swojej ściany. Wybierz za pomocą palca lub myszki, które części zdjęcia chcesz zobaczyć na wydruku. Możesz wybrać również odbicie lustrzane zdjęcia lub zmienić jego kolory na czarno-białe.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu, gdy tylko otrzymasz swoje zamówienie, będziesz mógł od razu przystąpić do naklejania tapety.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?