• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Wyjątkowa koncepcja z dbałością o szczegóły

Specjaliści w tworzeniu fototapet na zamówienie

”Wow, jak fajnie!” To właśnie z tego powodu w 2018 roku zaczęliśmy tworzyć fototapety. Nawet teraz, właśnie w ten sposób najczęściej reagują nasi klienci, kiedy umieszczą już naszą fototapetę na ścianie. Zdjęcia naturalnej wielkości naprawdę robią wrażenie… W Fototapety gwarantujemy efekt „wow” i robimy wszystko, aby uszczęśliwić każdego naszego klienta.

O naszej firmie

W Fototapety skupiamy się na wytwarzaniu najpiękniejszych fototapet w najlepszej cenie. Pracujemy w małym zespole, a każdy z członków jest bardzo zaangażowany we wszystko, co robimy. Naszym zdaniem najważniejsze jest to, aby każdy wiedział, co dzieje się w firmie… Pracując razem jako zespół, możemy sprawić, że każdy klient stanie się naszym fanem.

Co nas wyróżnia?

Nasze fototapety drukujemy samodzielnie. Korzystamy z własnych drukarek i magazynów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że każda z naszych fototapet jest wydrukowana tak, jak sobie tego życzysz: w niezwykłej ostrości i z pełną personalizacją!

Drukujemy na najlepszych i na najszybszych drukarkach na rynku, ściśle współpracując z producentami. Dzięki temu zawsze jesteśmy na bieżąco z tym, co dzieje się w branży oraz możemy szybko wdrożyć najnowsze osiągnięcia technologiczne w dziedzinie poligrafii. Ponadto, cały czas zastanawiamy się, w jaki sposób możemy usprawnić nasze procesy i zautomatyzować zbędne operacje. Ta daleko idąca automatyzacja pozwala nam zaoszczędzić czas, dzięki czemu możemy osobiście współpracować z naszymi klientami i odpowiadać na ich pytania.

Więcej informacji na temat naszej produkcji…

Klient i środowisko

Nasi klienci są dla nas niezwykle ważni, podobnie jak ochrona środowiska. Pragniemy produkować fototapety w sposób jak najbardziej przyjazny dla środowiska. Z tego powodu drukujemy wyłącznie na flizelinie 100% bez PCV. Tapety z włókniny bez PCV nie zawierają żadnych składników, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Dzięki temu nasze tapety są bezwonne i mogą być również stosowane w gabinetach lekarskich i szkołach. Ponadto nasze pozostałe procesy biznesowe są zaprojektowane w taki sposób, aby były jak najbardziej przyjazne dla środowiska.

Podczas produkcji naszych fototapet robimy wszystko, aby nadruki były drukowane maksymalnie wydajnie na rolkach 100-metrowych. Upewniamy się również, że po przycięciu tapety pozostaje minimalna ilość odpadów.

Dowiesz się więcej o naszej produkcji przyjaznej dla środowiska…

Pasja do jakości

Jakość jest dla nas na pierwszym miejscu. Świadczą o tym setki pozytywnych reakcji, jakie co miesiąc otrzymujemy od naszych klientów. Jeśli nie będziesz usatysfakcjonowany, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Ci pozytywne wrażenia ze współpracy z nami. Wyślij nam krótką wiadomość, a niezwłocznie na nią odpowiemy.

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób dbamy o satysfakcję naszych klientów? Czytaj dalej lub… spójrz na zdjęcia naszych klientów.

Zerknij na galerię naszych klientów i poszukaj inspiracji…

Perfekcja gwarantowana w każdym szczególe

W jaki sposób upewniamy się, że otrzymasz swoją fototapetę w idealnej ostrości i w odpowiednim rozmiarze? Wszystko zaczyna się jeszcze zanim otrzymamy Twoje zamówienie.

W trakcie procesu składania zamówienia przeprowadzamy cyfrową kontrolę każdego wybranego zdjęcia. Na tym etapie sprawdzamy między innymi gęstość liczby pikseli. Jeśli uznamy, że wynik analizy nie jest optymalny, od razu damy Ci o tym znać wysyłając Ci powiadomienie na stronie. Jeśli Twoje zdjęcie jest dobrej jakości i jeśli nadal chcesz umieścić je na swojej fototapecie, możesz złożyć zamówienie online.

Analiza Twojego zdjęcia

Po tym, gdy otrzymamy Twoje zamówienie, ręcznie sprawdzamy ostrość obrazu. Jeśli będziemy mieli jakiekolwiek wątpliwości, niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy. Otrzymasz od nas próbkę cyfrową, dzięki której będziesz mógł przekonać się, w jakiej jakości zostanie wydrukowana Twoja fototapeta. Po otrzymaniu od Ciebie akceptacji rozpoczniemy produkcję. Jeśli jakość zdjęcia jest wystarczająco dobra, od razu zabierzemy się do wykonania fototapety.

W trakcie produkcji kilkukrotnie sprawdzamy jakość każdego drukowanego przez nas kawałka fototapety. Zanim zaczniemy drukowanie, wykonujemy cyfrowe sprawdzenie pliku. Zapobiega to, na przykład, pozostaniu fototapety w drukarce, jeśli skończy się atrament lub wydrukowaniu zbyt wąskiej tapety na rolce. W takim przypadku na wydruku może wystąpić niewielka różnica w kolorze.

Po wydrukowaniu Twojej fototapety ponownie sprawdzimy ją na stole do cięcia.

Fototapeta na wymiar

Po wydrukowaniu przenosimy tapetę na stół do cięcia. Ponownie mierzymy wymiary tapety przy użyciu lasera. Są one sprawdzane z tymi, które zostały wprowadzone podczas składania zamówienia. Jeśli zaznaczysz odpowiednie pole, dodamy do wydruku margines.

Następnie tapeta jest cięta w pasy. Możesz samodzielnie wybrać szerokość pasów fototapety podczas składania zamówienia. Szerokość toru jest dzielona proporcjonalnie na całkowitą powierzchnię tapety. W ten sposób upewniamy się, że wszystkie pasy są zawsze tej samej szerokości.

Przychodzi kolej na pakowanie. Jednak jeszcze zanim zaczniemy, ręcznie sprawdzamy każdą rolkę, aby upewnić się, nie ma na niej żadnych nierówności, zadrapań ani innych wad. Wszystko po to, aby za jednym zamachem dostarczyć Ci idealną fototapetę.

Dowiedz się więcej o naszej produkcji…

…a ponadto…

Szybka przesyłka

Jesteśmy odpowiedzialni za cały proces produkcji, dlatego możemy współpracować z Tobą na każdym etapie zamówienia. Upewnimy się, że otrzymasz swoją fototapetę w ciągu 3-5 dni roboczych.

Ponad 2000 wzorów

Współpracujemy z fotografami i projektantami, dzięki czemu co tydzień pojawiają się u nas nowe wzory, które możesz umieścić na swojej fototapecie.

Satysfakcja klienta

Przeczytaj recenzje, jakie otrzymaliśmy od klientów na Google, Facebooku lub Trusted Shops. Same pochwały! Czy następna recenzja będzie Twoja?