• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta z owocami

Dodaj nowej energii swojej kuchni, sypialni lub przedpokojowi dzięki fototapecie z owocami. Wesołe kolory m.in. truskawek, kiwi, ananasów i cytryn rozjaśnią każde wnętrze. Zdecyduj się na fototapetę z jagodami w kuchni i połącz ją z niebieskimi dodatkami. A może wolisz fototapety z owocami w pokoju dziecięcym lub niemowlęcym? W takim razie wybierz tapetę ze wzorem owoców, na przykład tapetę ze wzorem cytrusów lub plastrem arbuza. Możesz też wgrać własne zdjęcie owoców.

 

Sortuj wg

Produkty 17

na stronę
Gruszki
Designer Collection
Bakłażany
Designer Collection
Sortuj wg

Produkty 17

na stronę

Or choose from one of the following themes

Wzmocnij swój pokój fototapetą z owocami

Owoce dodają energii. A fototapeta dodaje energii wnętrzu. Dlatego dodanie tapety z owocami do naszej kolekcji tapet było dla nas bardziej niż logiczne. Wesołe kolory owoców rozjaśnią każdą ścianę. Nadaj sypialni tropikalny charakter dzięki tapecie z ananasem, fototapecie z letnimi owocami lub tapecie z owocową kompozycją. Wolisz tapetę z owocowym wzorem, na przykład do pokoju dziecięcego? W takim razie wybierz różową tapetę w cytrynowy wzór lub jedną z naszych innych tapet z owocowym wzorem.

Stylizowana tapeta ze zdjęciem owoców

Oczywiście chcesz, aby Twoja nowa fototapeta pasowała do reszty pokoju. Kilka drobnych rozwiązań pomoże ci to osiągnąć. Wybierz kolor z fototapety z owocami, na przykład czerwony dla truskawek lub niebieski dla winogron, i użyj go w dodatkach. W ten sposób znów stworzysz jedną całość.

Spersonalizowana fototapeta z owocami

Jeśli wybrałeś piękną fototapetę z owocowym wzorem, możesz z łatwością zamówić ją online. Kliknij na zdjęcie, wprowadź wymiary swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Obraz może być lustrzany lub czarno-biały. Jako tapet używamy wyłącznie tapet z włókniny niezawierającej PVC. Tapety z włókniny nie kurczą się, dają ostry jak brzytwa nadruk i są łatwe w aplikacji. Stosowane atramenty są na bazie wody i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Standardowo drukujemy dodatkowe 5 cm ze wszystkich stron, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Dlatego fototapeta jest drukowana 10 cm szerzej i wyżej. Po tapetowaniu trzeba będzie to odciąć. Odznacz tę opcję, aby wydrukować fototapetę z owocami dokładnie na wymiar, ale pamiętaj, że ściany nie zawsze są w 100% proste!