• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z roślinami dżungli

Stwórz prawdziwą dżunglę w swoim domu! Zmień swoją sypialnię w prawdziwą dżunglę lub nadaj salonowi trochę naturalnej atmosfery dzięki fototapecie z roślinami dżungli. Tapety z liśćmi dżungli stały się ostatnio bardzo popularne. Dostępnych jest również wiele wzorów z liśćmi, dzięki czemu nawet na największej ścianie możesz umieścić wyjątkową tapetę z dżunglą.

Sortuj wg

Produkty 1-100 z 166

na stronę
Monkey Sanctuary
Designer Collection
Sir Edward
Upadłe drzewo
Premium
Drzewo na drzewie
Premium
Roślina z zielonymi liśćmi
Premium
Sortuj wg

Produkty 1-100 z 166

na stronę

Or choose from one of the following themes

Dżungla na tapecie

Wyobraź sobie siebie w dżungli dzięki naszej fototapecie z dżunglą. Zielony kolor tapety nadaje pokojowi ciepłą atmosferę. Tapeta flizelinowa z motywem dżungli może być wykonana na zamówienie. Jeśli zdecydujesz się na tapetę z dżunglą, otrzymasz ją w ciągu 3 dni.

Masz w głowie fajny pomysł lub zobaczyłeś gdzieś tapetę ze zwierzętami w dżungli, którą chciałbyś umieścić na ścianie? Daj nam znać, a nasz zespół wyszuka odpowiednie zdjęcie na tapetę i oczywiście otrzymasz od nas najlepszą cenę. Ta usługa jest niezobowiązująca!

Tapeta z roślinami dżungli na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z dżunglą, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z dżunglą na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, więc wzory idealnie się ze sobą łączą. Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł od razu rozpocząć naklejanie tapety po tym, gdy otrzymasz od nas swoje zamówienie.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może chcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?