Tapeta ze szkocką rasą wyżynną

Osobniki szkockiej rasy wyżynnej prezentują się imponująco. Ze swoją długą, czerwono-brązową sierścią i dużymi rogami zdobią coraz więcej rezerwatów przyrody. Rasa wywodzi się z zachodnich wyżyn Szkocji. Krowy tej rasy bydła ważą aż 500 kilogramów, a byki aż 800 kilogramów. Mimo swojego groźnego wyglądu rzadko kiedy zachowują się agresywnie. Jeśli zobaczysz je pasące się na łące, możesz bez obaw je poobserwować.

 
Odpoczywająca Szkocka Góralka
Szkocki byk góralski
Szkocka Góralka na wzgórzach
Ustaw kierunek malejący

Produkty 55

Tapeta ze szkocką rasą wyżynną

FOTOTAPETA ZE SZKOCKĄ RASĄ WYŻYNNĄ

Lubisz oglądać te piękne zwierzęta? W takim razie masz szczęście, bo dzięki tapecie przedstawiającej szkocką rasę wyżynną, będziesz je miał zawsze w zasięgu wzroku! W ten sposób wprowadzisz te piękne zwierzęta do swojego domu. W kolekcji Fototapety znajdziesz szereg przepięknych kopii fototapety ze szkocką rasą wyżynną w czerni i bieli oraz w kolorze w różnym środowisku - od krajobrazów górskich po leśne. Posiadamy zdjęcia zarówno cieląt, jak i dorosłego bydła. Wybierz idealną opcję dla siebie z tłem zachodzącego słońca, mgły lub w neutralnych kolorach, takich jak czerń i biel.

STYL TAPETY ZE SZKOCKĄ RASĄ WYŻYNNĄ

Z tapetą przedstawiającą naturalnej wielkości bydło szkockiej rasy wyżynnej, nadasz swojemu wnętrzu wyjątkowy wyraz. Podobnie jak dzikie zwierzęta, i one przyciągają wzrok przechodniów. Kiedy je zobaczysz, trudno Ci będzie oderwać od nich wzrok. Tapeta z bydłem szkockiej rasy wyżynnej może być pięknie stylizowana w nowoczesnym, industrialnym lub skandynawskim stylu. Świetnie wygląda również w wiejskiej przestrzeni lub w botanicznym wnętrzu. Wolisz dużo kolorów czy romantyczny wygląd? W takim razie letnia fototapeta Scottish Highlanders w delikatnym słońcu w wysokiej trawie z kwiatami będzie doskonałym wyborem.

TAPETA ZE SZKOCKĄ RASĄ WYŻYNNĄ NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę, możesz od razu zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy produkcję fototapety. Twoją tapetę wydrukujemy na naszych wielkoformatowych drukarkach. Tapeta powstaje w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Używamy wyłącznie tapet z flizeliny bez PCV. Tapety z włókniny nie kurczą się, świetnie oddają ostrość wydruku i są proste w naklejaniu. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i nie posiadają zapachu. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia, a dostawa wynosi 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowe 5 cm marginesu, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie proste. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończeniu naklejania możesz z łatwością usunąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz zamówić tapetę w dokładnie określonym rozmiarze.

ZADOWOLONY?

Jeśli podoba Ci się efekt uzyskany z naszą tapetą, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie z wynikami Twojej pracy lub podzielisz się nim nami na mediach społecznościowych?