• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z hortensją

Hortensja to popularna roślina z pięknymi, kolorowymi liśćmi. Nie musisz już sadzić ich w ogrodzie lub w doniczce na balkonie, aby cieszyć oczy ich pięknym widokiem. Umieść piękną tapetę z hortensjami na ścianie swojego domu, restauracji lub biura. W ten sposób, dzięki jednemu nadrukowi, dodasz do pomieszczenia więcej koloru i zapewnisz malowniczy efekt. Jeśli nakleisz na ścianę tapetę z hortensją, możesz wnieść do wnętrza trochę świeżości z zewnątrz i rozjaśnić wszystko to, co znajduje się dookoła!

Sortuj wg

Produkty 40

na stronę
Sortuj wg

Produkty 40

na stronę

Fototapeta z hortensją we wszystkich rozmiarach i kształtach

Na Wallgroup.com posiadamy szeroką gamę tapet z hortensją. Podobnie jak w większości sklepów ogrodniczych, mamy hortensje we wszystkich kształtach, rozmiarach i w różnych kolorach, np. w białym, różowym, czerwonym, fioletowym i niebieskim. Ponadto zdjęcia hortensji w naszym katalogu wykonano z różnych perspektyw - na przykład mamy fototapetę przedstawiającą hortensje w zbliżeniu lub fototapetę z hortensjami jako część większej całości. Zapoznaj się z naszą ofertą tapet z hortensjami i wybierz wzór, który najbardziej Ci się podoba.

Kolory i kontrasty w tapecie z hortensją

Nawiasem mówiąc, czy wiesz, że istnieją różne rodzaje hortensji? W Holandii zwykle można zobaczyć hortensję bulwiastą lub hodowlaną, ale są też hortensje pióropuszowe, hortensje Annabelle i wiele innych, nowych gatunków. Podobnie jak Forever & Ever i Endless Summer. Te ostatnie to piękny przykład tego, co może zapewnić Ci tapeta z hortensją: letni akcent w Twoim domu. Taki wesoły nadruk świetnie łączy się z jasnymi kolorami, jednak możesz również użyć tapety z hortensjami, aby stworzyć piękny kontrast w skądinąd eleganckim wnętrzu. W ten sposób naprawdę przyciągniesz wzrok swoich gości.