• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z pociągami

Dzięki fototapecie ze zdjęciem pociągu lub mostu kolejowego każdego dnia będziesz mógł wyobrazić sobie siebie w podróży. Wybierz tapetę z lokomotywą parową, pociągiem transportowym lub z pięknym wizerunkiem pociągu na tle nowoczesnego krajobrazu. Bądź gotowy do następnej przygody w dowolnej chwili dnia. Wolisz industrialny wygląd? W takim razie wybierz tapetę przedstawiającą tory lub dworzec kolejowy.

Sortuj wg

Produkty 28

na stronę
Sortuj wg

Produkty 28

na stronę

Od stacji do stacji z tapetą z pociągiem

Słynny targ kolejowy Maeklong w Tajlandii, tramwaj w San Francisco czy pociąg elektryczny sunący przez Alpy. Bez względu na to, do którego pociągu lub tramwaju wsiądziesz, miniesz jedne z najpiękniejszych miejsc na ziemi. Nie musisz iść na stację kolejową, aby zobaczyć te pociągi i piękne krajobrazy. Dzięki tapecie z pociągiem umieszczonej na ścianie wprawisz w ruch każdą przestrzeń i poznasz najpiękniejsze tory i stacje.

Tapeta z pociągami na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z pociągiem, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, przystąpimy do pracy nad tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z pociągiem na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory płynnie się ze sobą łączą.

Do produkcji używamy wyłącznie tapet flizelinowych bez PCV, które nie kurczą się, są łatwe w naklejaniu oraz dają ostrą jakość wydruku. Ponadto korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka trwa od 1 do 3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

Zadowolony?

Jeśli spodobał Ci się rezultat, jaki uzyskałeś dzięki naszej tapecie, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?